Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a fiúk többségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a fiúk többségében a barna lányokat?

Figyelt kérdés
Barnák vagy szőkék? A fiúk többségének miért a barnák jönnek be? Szőkéshajú lányként gondolkoztam a hajfestésen, szerintetek több fiú megfordulna utánnam?

2016. jan. 21. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ugyanez van nálam is, de maradok szőke. Vagy tetszik valakinek, vagy nem! Ennyi.
2016. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradj aki vagy.:) Nekem a barna hajú, barna szeműek tetszenek. Kinek mi ízlések és pofonok.:) De ez nem jelenti azt hogy egy szőkével, nem jönnék össze. De nálam ez a plusz.:) 19F
2016. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a fekete és vörös hajúak a nyerők!!!

Most akkor?

2016. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Eredetileg sötétebb barna a színe, de a világos bőr és kék szem miatt szívesen világosítom. Viszont volt már gesztenyebarna is, sötét vörösesbarna is, állítólag nem állt rosszul. Ez utóbbi tetszik nekem kék szemmekkel.


A férjemnek tudom, hogy a barnák az esetei, viszont szerinte a hamvasszőke állna nekem a legjobban. Szívesen befesteném, de ha rosszul sülne el, akkor hetekig 'koptathatnám'..

2016. jan. 21. 17:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én páromnak meg a vörösek, ez van. Természetes szőke hajam van, nem fogom befestetni. Szerenécsére megérti, nem hinném, hogy ez lenne a legfontosabb kérdés a kapcsolatunkban.
2016. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Helyesen: utánam


Ostoba vagy, meg a kérdésed is az. Általánosítasz, ráadásul tévesen.

2016. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert te szőke vagy. Ha barna lennél, azt kérdeznéd, hogy miért a szőkéket szeretik a fiúk.
2016. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Titusztitusz ***** válasza:
Az én megfigyeléseim szerint azért a fiúk döntő többségénél a szőke haju nők abszolút befutók...El nem tudom képzelni hogy honnan szedted a kérdésed mondanivalóját...Áruld már el kérdező: Te biztos hogy a Föld nevü bolygón élsz?
2016. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a szőke a nyerő a magyar pasiknál, felmérés is volt ilyesmikről. Meg én is tapasztaltam, barna hajjal senki észre sem vett. Szőkén meg mindenki oda van értem, körülrajonganak.
2016. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Ez nemcsak a magyar férfiak esetében van így...A világ minden táján egyformán a szőke nők találnak legkönnyebben párt maguknak...
2016. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!