Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők Magyarországon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők Magyarországon miért szeretik jobban a barna és fekete hajat, mint a szőkét a férfiakon?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 07:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Pl olvastam hogy Közép- és Dél-Amerikában, Afrikában, sok helyen a Távol-Keleten a szőkét szereti jobban több nő. De itt inkább a fekete és a barna az, amiért jobban olvadnak. Ez mitől van?
2015. nov. 17. 07:21
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Hol olvastad ezt? Chipses zacskó hátuljáról?
2015. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert a barna az egészséget sugárzó! A pigmenthiányos nem menő sehol sem! Max. egy-két északi országban.
2015. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fekete a hajam, a szemeim barnák, nyáron szeretek napozni, hideg időben meg edzegetek nyárra és ez sok lánynak/nőnek tetszik.


De szerintem a lényeg, és ezt nem hülyeség megfogadni: legyél igényes, adj a megjelenésedre, ne legyél szakadt, ápold magad, legyen tiszta és szép cipőd, mert a legtöbb nő azt nézi meg először, ne rágd a körmöd, hanem vágd le, retek ne legyen alatta, a hajad mindig legyen rendesen megnyírva/igazítva, ne évente 2x járj fodrászhoz, mindennap legalább 1x fürödj és 2x moss fogat, ne menj 2x egymást követő nap sehova ugyan abban a ruhában.

Mozogj, sportolj rendszeresen, legyen egy jó megjelenésed és tartásod. Ruhát venni meg ne évente 1x menj, amikor már szakadtra hordtad a ruháid, hanem legfeljebb 3 havonta.

Magadat meg hozzád hasonló emberekkel vedd körbe, ne igénytelen emberekkel. Ha ezek megvannak, utána tök mindegy hogy milyen a hajad szerintem, bár legyen egyedies, de legalábbis ne kövesse a tömeghajat, pl az ecsethajra gondolok vagy mi van most mindenkinek.

2015. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20F, lemaradt.
2015. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem jobban. Konkrétan tök mindegy a hajszín. A szemszín akkor már jobban érdekel. Eddig mindhárom barátomnak más hajszíne volt, egy sötétbarna, egy világos barna és most egy szőke. A két utóbbi talán jobban tetszett valamivel, de a sötét hajjal sincsen semmi bajom. Egyedül a nagyon világos szőke ami nem jön be annyira.
2015. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocs, nem úgy értettem hogy én nem tetszem a nőknek vagy hogy aki szőke férfi az nem tetszik egyáltalán. 2 méter magas, jóképűnek mondott, hosszúkás szőke hajú, sportos srác vagyok. Nagyon sok szép lánynak tetszem.


De a kérdés nem rinyálás, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak azt veszem észre, hogy a sötétebb hajú, sokszor borostás/szőrös arcú férfiak még jobban tetszenek a magyar nőknek. És az érdekel ez miért. Miközben angol nyelvű blogokon olyanokat olvasok, hogy Brazíliában (ahol a nők sötét bőrűek és sötét hajúak) széttépik a szőke férfiakat.


A miért érdekel egyszerűen.

2015. nov. 17. 09:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt ízlés. Másrészt befolyásol az előfordulási arány, a gyakoriság, nekem kevés szőke ismerősöm van. A legtöbb ember, akit látok, és nem öreg, nem őszül, barna hajszínű.
2015. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert arrafelé ez számít egzotikusnak. Megnézed, kevés ázsiai vagy dél-amerikai embert látsz természetes szőke hajjal és kék szemekkel, fehér bőrrel. Ez ott ritkaságszámba megy, különleges, így nyilván kapósabb is lesz.


Itt a sötét haj a menőbb, Petőfi is mindig a szőke hajú lányokról írt, gondolom ez itt a megszokott férfiakban is. Sok lehetőségünk volt az északiakkal keveredni, itt gyakoribbak a világos pigmentációjú emberek. A sötét hajú, borostás férfiak meg feltételezem azért annyira kapósak, mert hála a filmeknek, ennek van egy kis rosszfiús vonala, ami a legtöbb lánynak megmozgatja a fantáziáját. Plusz esetleg emlékeztethetnek a déli macsókra, akik híresen jók a nőknél. Vagy csak az adott férfiak alapból vonzóbbak, azért egy borosta elég sokat tud dobni egy sötét hajú, jó képű férfiemberen.

2015. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de tény, hogy a szőke pasik nekem sem jönnek be. Meg a világos szem sem. Nekem nőiessé teszi a férfit...talán emiatt nem tetszik, de nem tudom ettől jobban megmagyarázni.
2015. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!