Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hazudott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hazudott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hazudott nekem én szépen-rá kérdeztem nála. Mire tagadott mindent, meg mutattam neki a bizonyítékot. Amire azt írta, hogy akkor össze voltunk veszve, és te is ezt meg azt csináltad. Mondtam neki, hogy ez nem kifogás. Amire azt mondta, hogy ő nem is arra gondolt, amit az írásos bizonyítékba láttam. Hanem hogy ő csak arra vágyik, hogy valaki bókoljon neki. Azt mondta, hogy őt nem érdekeli más csak engem szeret. Azt is mondta, hogy nem igaz hogy nem ismerem ennyi idő alatt. Meg a fentihez annyit fűznék hozzá, hogy azt mondta azok miatt, ő is haragudhatna. Végig azt mondta, hogy ő nem olyan. Ha tudta volna, inkább törölte volna.(a bizonyítékra gondolt.) Mondtam neki, hogy igen persze mindent evvel, kell megoldani el kell titkolni a másik elől. Ez aztán szép hozzáállás. Azt mondta, én érettem félre, pedig nem. Akiknek mutattam, mind arra gondolt amire én is. Inkább le írom hogy érthető legyen. "Fiú barátja sem volt soha, nem volt olyan aki, bókolt volna vagy vett volna, valamit. Kalandjai sem voltak. Sok fiú sem fordult meg az életében, pedig vágyik-rá." Na ilyenkor ki mire gondol? Ezt nem lehet, félre érteni. Azt is mondta, hogy ő a múltjára gondolt, hogy nem volt neki sok barátja. Nem a jelenre. Na most őszintén, ugye hogy kamu szaga van? Csak azt nem tudom megérteni, ha én őszinte vagyok és elmondok neki mindent. Az ég világon mindent, nincs olyan amiről nem tudna. És akkor valaki, így áll egy kapcsolathoz... Én mindig minden problémát próbálok megoldani, beszélni róla vele. De ha várja a sült galambot, nem lesz jobb semmi sem. A legjobban pedig az a idegesítő hogy végig tagadja, és még én vagyok a hibás...

2016. jan. 21. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros...de,bizonyíték ellenére egyből visszatámadott, legjobb védekezés a támadás, alapon.

Meg a "dehát ismersz,én nem vagyok olyan"...tipikus süket duma,védekezés.

Most mi akkor a pálya?

Egy srác bókolt neki chaten?

Nagy dolog,ez még nem szakító ok,én inkább a habos dumáin, meg magyarázatain gondolkodnék el.

2016. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ha be tudd lepni a fiu a fiokjaba a lanynak,akkor ha olyan lett volna akkor a kany torolte volna,de rejtegetni valoja nincs akkir miert torolne,ha nem is ,ebbe meg semmi nincs
2016. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolkozzarok,ha olyan lenne ugy is torolte volna ,de o nem olyan minek torolne.
2016. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Direkt nem torlok semmit sem,hogy legyen titkolni valonk egymasnak,es nem tudom ebbe mi a rissz,
2016. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ebbe a kiirasnal mi a rossz,ezen miert kell kiakadni,ha vagyok a kedves szora,meg hogy nem us voltak fiu barataim ettol mar hatso szandekaim len.enek,amikor nem erdekel senki es semmi,egy kirastol en rissz ember lennek,egy felre ertes veget amikor en nem is arra irtam ki,ha jokislanybol hirtelen hogy tudna kalandozni,belolem nem lesz ilyen,
2016. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek problémája van az írással és fogalmazással?
2016. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miert mastol kerdezed,nem is ismernek itt is kell ezt megbeszelni,azt hiszem Neked ,te nem is ismetsz ket ev alatt ismerjuk egymast es telleg nem is ismersz,akkir mit szeretsz,jo kislany nem is fontos csak más?
2016. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a 6-os válaszadó kérdése volt nekem is az első, ami felmerült a kérdéssel és a válaszokkal kapcsolatban...


Ha jól értelmezem egyébként, az a probléma, hogy te megláttad, hogy a barátnőd valakinek olyat írt, hogy kalandokat szeretne, bókokat, és sok fiút, igaz?

Ez esetben szerintem ha úgy érzed tényleg fontos neked a barátnőd, akkor ahelyett, hogy az igazadat keresed, azzal, hogy mindenkinek megmutogatod, ide is kitárod a problémát, inkább gondolkozz el azon, amit mondott.

Neki szemmel láthatólag rossz volt, és nem csak azért, amiért összevesztetek, hanem amiatt is, amit te itt idéztél. (Ha nem eleve ilyen okok miatt vesztetek össze.)

Szerinted miért érezheti úgy, hogy hiányoznak neki a fiú barátok, és az, hogy valaki bókoljon neki? Hogy hiányozhatnak neki a kalandok? Az szerintem természetes, hogy (főleg bizonyos életkorban) a lányoknak vannak ilyen igényeik. De gondolkozz el... Szerinted ki tudja ezt az űrt bepótolni benne, ha nem a barátja? (Aki ugyebár ahelyett, hogy bókolna neki, és elgondolkodna, hogy mitől lehetne jobb, itt ragaszkodik az igaza bizonygatásához, más célja nincs is.)


Szerintem ez, amit leírt, elmondott, majd pedig ahogy neked elmondta, amikor kérdőre vontad, pontosan azt támasztja alá, hogy adott egy lány, akinek adott egy kapcsolata, amit nem érez teljesnek. Úgy érzi, ő valamiből kimaradt, hiányzik neki a kaland, a bókok, az izgalmas érzések, tulajdonképpen a teljes lélekkel átélt szerelem, amikor minden új, minden érdekes. Viszont ezt "dühében" mondta, akkor, amikor nem volt hajlandó veled számolni. Utána kibékültetek, és megbékélt, mert mégiscsak jobb neki veled, mint a kalandokban.

És itt térsz be te és a reakciód a történetbe. Lehet azt mondani, hogy nem érted hogy gondolhat ilyet, és milyen, aki ilyet mond, de azzal ha egy kicsit belegondolsz, te is tudod, hogy az égvilágon semmit sem érsz el. Ezeket a barátnőd akkor mondta, amikor nem figyelted, nem kellett megfelelnie semmilyen elvárásnak (gondolom legalábbis, különben nem lenne értelme a kérdésnek). Tehát ezek az őszinte gondolatai. Amikre te állítólag kíváncsi vagy. Attól, hogy letámadod, és 80 ember alátámasztja, hogy a barátnőd egy hülye barom, aki "így áll egy kapcsolathoz", sőt, esetleg elmondja százszor, hogy nem úgy gondolta, majd azt is, hogy neked van igazad, attól még ezek ugyanúgy az ő gondolatai maradnak. Mert ezalatt az idő alatt az ég világon semmi okot nem adtál rá, hogy megváltozzon a véleménye.

Aztán lehet úgy is nézni a problémát, hogy elgondolkozol, mi is a fontosabb neked? Az egód, vagy a barátnőd? Elgondolkozol azon, hogy ahelyett, hogy világgá kürtölöd a problémáitokat, nem lehetne-e megoldani esetleg? Nem lehet-e csak kettőtöket nézni a kapcsolatotokban, ha az egyszer a tietek? Mert ha téged a kijelentéséről a gyakorikerdesek.hu válaszadóinak véleménye, meg az egyéb ismerőseid véleménye érdekel, és nem az, hogy a barátnőd mit érzett, amikor ezt kimondta, akkor lehet, hogy nem a barátnőddel kellene kapcsolatban lenned, hanem a gyakorikerdesek.hu válaszadóival, és egyéb ismerőseiddel.

Ha meg mégis szeretnéd megérteni, akkor gondolkodj el rajta, szerintem nem olyan bonyolult. Elég egyetlen egy kérdést feltenni magadnak...Miért juthatott ez az eszébe?

Ha mégse menne, segítek. Nem kielégítő neki a kapcsolatotok, mert úgy érzi nem teszel meg érte mindent. Lehet, hogy ő is máshoz viszonyít, ami nem jó, de csak akkor fog elmúlni, ha önmaga elégedett. Bókoltál neki eleget? Elég időt fordítotok egymásra? Szoktatok "kalandozni"? Akár úgy, ahogy azelőtt tettétek, mielőtt összejöttetek? Érezheti úgy, hogy az "udvarlás" időszaka után, egyszerűen már abszolút nem is hasonlót kapott? Mert egy dolog összejönni valakivel, de a megtartása sem arról szól, hogy most már akkor nem kell kimozdulni, van heti 4 találka, akkor szex, és le van tudva az egész. Szükség van ugyanolyan értékes együtt töltött időre, amikor csak egymásra figyeltek, és az egész univerzum le van tojva. Szükség van apró meglepikre (nem kell pénzbe kerülnie, anélkül is meg lehet ajándékozni a másikat), és erre a kis izgalomra. Főleg, ha fiatalok vagytok, és neki te vagy az első barátja.

És lehet hőbörögni, hogy minek tedd ezt te meg, miért kell ezt megtenned, amikor ő se tesz ilyeneket érted, de talán egy kapcsolatnak nem az adok-kapokról kellene szólnia, hanem, hogy ha már annyira szereted, akkor feltétel és elvárás nélkül adsz. És akkor, ha a megfelelő személynek teszed ezt, hidd el vissza fog jönni kamatostul. És akkor majd kölcsönösen boldogítani tudjátok egymást, és ő pedig nem lesz irigy mások tiszavirágéletű kapcsolataira, mert ráébred (és igen, ha magától nem megy, ki az aki rá tudná ébreszteni, ha nem te), hogy a tietek sokkal klasszabb.


Remélem el tudtok jutni idáig, és őszintén meg tudjátok beszélni és oldani a problémáitokat, anélkül, hogy akármelyikőtök is győzni akarna.

(Erről az jutott eszembe, hogy van egy olyan csapatépítő játék, amiben két eset van: vagy mindenki megbízik a másikban, és akkor mindenki nyer, vagy megvan a lehetőség, hogy valaki nem bízik, megtesz egy másik tétet, és akkor ha más is megtette, akkor kicsit, ha más nem, csak ő, akkor nagyon nyer. A többiek viszont veszítenek. Az egyetlen célod, hogy te nyerj, a többiek mindegy, hogy nyernek-e vagy veszítenek. Valami ilyesmit kellene csinálnotok nektek is. Bízni a másikban, és akkor mindkettőtök nyer a végén.

Egyébként itt a második az a játék, amire gondoltam: [link]

2016. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat ha tudsz jo lenne ha segitenel nekunk,mert ez olyan egyoldlu,es jo lenne ha engem is meghalkadnatok,mert teljesen mas no vok mint a tobbi
2016. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg mindig az mondja,hogy en hazudok,de hogy o jobban tudja h mert irtam ki
2016. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!