Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 év fölötti férfiak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 év fölötti férfiak, ha egy 20 évvel fiatalabb nő flörtöl veletek?

Figyelt kérdés

Hogyan regálnátok,ha egy 30-as ,csinos nő egyértelműen flörtölne veletek hónapokon át? A nő egyedül él,de van párja...mégis minden alkalommal,amikor összefutunk,húz, apropózik...Amolyan húzd meg-ereszd meg-et játszik.

Vagy csak én értem félre, vagy csak játszik velem,nem tudom,hová tenni. Megőrjít.


2016. jan. 21. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hoditsd meg
2016. jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tuti nem érted félre? Miket mond?
2016. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Félreérteném?

Folyton dícsérgeti hol a frizurámat, hol az illatomat, ha épen nem pimaszul megbámul,akkor mélyen a szemembe nézve mosolyog,ha összefutunk, fiatalnak tart a korom ellenére,no meg nincs ellenére, ha hozzáérek vagy néha megszorongatom,hanem viccesen reagál, nem elutasít. Ha bíztat, én lépek feléje és ezt konkrétan meg is mondtam neki. Nem ellenezte, mosolygott.

Persze,szémomra ez hízelgő, csak érthetetlen,hogy egy ilyen csinos nőnek miért pont egy 50-es férfi tetszene.Vagy csak bolondít, nem vagyok szokva az ilyen helyzethez.

2016. máj. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!