Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év körüli pasik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év körüli pasik, mit szólnátok, ha egy nálatok 20 évvel fiatalabb lánynak nagyon tetszenétek/szerelmes lenne belétek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem erne meg a borton.
2016. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nem fordulna elő sajnos.
2016. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az a csaj még mindenhonnan gyerek. Az a gyerek meg ne akarjon semmit egy nála 20 évvel idősebb férfitől. Ha apakomplexusos, akkor menjen el pszichológushoz. Ha nem megy el, akkor nagyon meg fogja magát égetni ebből a szempontból.

Egy 35 éves férfi szóba se áll egy 15 éves gyerekkel!

2016. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Picit legyezgetné az egómat, de természetesen nem venném komolyan. Próbálnám kerülni, amíg nem talál egy korabeli fiút magának.
2016. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem venném komolyan, hisz egy 15 éves még GYEREK !

35/F

2016. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LazyJones ***** válasza:
Huszonpár éves lánnyal talán, de az alá szinte biztossoha. Amit érez, nem szerelem, max valami tinivonzalom, a különbségek és eltérések óriásiak, és ez a későbbiekben szinte csak rosszabb lehet. Valami NAGYON különlegesnek, vagy ismeretlenségnek kellene lenni, hogy egyáltalán valami érzelmi választ ki tudjon váltani belőlem, de nem hiszem, hogy bármi féle kapcsolatot bevállalnék akár ezek mellett is.
2016. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Akkor én voltam 29 és ő volt 12 !! és jött, nyomult de nem vettem komolyan a rajongását, de ő mindig rajtam lógott és jött utánam. Aztán mondtam, hogy jön az ki, a barátom lánya és esetleg pár év múlva netán a gyermekem anyja, azért elég ciki volt nekem a gondolat még később is. Mivel ő csak jött mint barát de közben meg nyomult nőként. Aztán amikor már nagyobb lett, akkor meg vigyáztunk. Végül is tetszett a dolog.


Eleinte nem mentem utána egyetlen lépést sem és szinte csimpaszkodott belém. Nem is mertem úgy közeledni hozzá, pontosabban próbáltam hárítani a dolognak a "szankcióval fenyegetett" részét. Aztán lassan "össze öregedtünk". :) Később pár évig jó volt együtt. Azóta már csak "barátság" lett az egykori barátnőből, ami máig tart.


Egy fiúnak azért mindig jólesik az ilyen közeledés, még ha eleinte nem is veszi komolyan, de idővel kiforrhat a dolog, ha kölcsönös a szimpátia és meg van a kitartás is. Viszont annak is nagy a veszélye, hogy csak egy lehetőségnek lát majd "aki kapható és nem szabad kihagyni".

2016. jan. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!