Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért írta?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú,a ki tetszett... az összes barátom azt mondta hogy bejövök neki, meg h szeret és h titokban nyomoz utánam.. stb. Eleinte nem foglalkoztam vele, de gy idő után gondoltam h kiderítem h igazat mondtak-e. Rá is írtam a fiúra fb-on, hogy megkérdezzem igaz-e amit a madarak csiripelnek. A fiú válaszul ezt írta:


"Hat rendes lany vagy de en alapbol nem kezdek a legjobb baratom rokonaval.

Tehat teljesen rendes, normalis lanynak tartalak de emiatt maskepp nezek rad alapbol. :)"


Mik az esélyeim nála?



2016. jan. 21. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Szerintem vagy kedvesen lerázott, és csak barátnak tekint téged ergo nem igaz amit a többiek állítottak.

2. Igaz amit a többiek állítanak, és ő ezzel védte be magát, hogy "nem kezdek a..." meg emiatt így "másképp nézek rád" szóval lehet ez kamu duma volt, csak szégyellné bevallani hogy bejössz neki...


Több infó kellene. Konkrét bizonyíték nincs, hogy nyomoz utánad vagy bármilyen facebookos beszélgetés ahol valakinek ír rólad stb?

2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát van egy titkos kopogtatóm a koliban, meg találtam egy üzenetet a szobában..stb..Apukám célozgatott vele kapcsolatban.. de úgy tűnt h csak viccel.., a barátaim előbb beszéltek vele, mint h említettem volna nekik őt.

De bizonyítékaim szerintem nincsenek..csak egy két ilyen furcsa sejtésem volt.

2016. jan. 22. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!