Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írta meg, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írta meg, hogy szakítottak a barátjával, holott nem kérdeztem?

Figyelt kérdés
Találkozgattunk a csajjal, később ő is elismerte, hogy nem igazán adott egyértelműen pozitív jeleket, aztán mikor komolyabban közeledtem hozzá, akkor kijelentette, hogy van pasija. (Mondjuk tetszettem neki, a barátnője mondta, csak így alakult.) Beszélgettünk még fb-on néha, nem voltunk rosszban, de nem volt semmi különös. A múltkor rámentem az adatlapjára, és láttam, hogy egyedülálló. Nem mondtam ezt meg neki, csak felvetettem egy esetleges találkozás lehetőségét. Azt írta vissza, hogy jó lenne, de mikor mondta, hogy nekem mikor lenne jó, akkor először azt válaszolta, hogy majd meglátja, aztán azt, hogy egy fél órára oké lenne, de én szándékosan nem akartam ráérni, leráztam, visszaírt, hogy akkor máskor. Nem válaszoltam, pár nap múlva írt, hogy mi újság van velem, és hogy még eddig nem írta meg, hogy miért volt lelkileg mélyen, mert szakítottak, és kb. ő kért bocsánatot, hogy nem tudtunk találkozni, és majd legközelebb. Nem értem, én nem kérdeztem rá nála semmire, meg fogalmam sincs, most miért ilyen. Szerintetek lehet valami a háttérben? Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 16. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne gondolkozz, dugd meg azt kész.
2015. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudatosan, de jól használod a lehetőségeidet. Csak így tovább.
2015. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!