Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélhetek a pénzügyi aggodal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélhetek a pénzügyi aggodalmaimról a pasimmal?

Figyelt kérdés

Annyira kivagyok mert nem keresek sokat és most úgy néz ki hogy a hónap végéig az is elfogy. Most be fog jönni egy nagyobb összegű számla amit a közös célunkért ki kell fizetnem. És egy picit most ki vagyok akadva. Nem akarom megkérni hogy fizessen bele, csak szeretném hogy lássa hogy mennyire megy ki a pénzem.

De egy 5 hónapos kapcsolatba belefér a pénzről való "panaszkodás"? A másik meg hogy most fogok elkezdeni fogamzásgátlót szedni ami szintén sok pénz lesz. Abba már szeretném hogy beleszálljon, de hogyan kérjem meg? Még sose kértem pénzt senkitől, önálló voltam, de most félek, ennyire még sosem éreztem hogy kevés a pénzem.


2016. jan. 21. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki,elvégre a párod,szerintem meg fogja érteni!
2016. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#off

A fogamzásgátló nem olcsóbb mint a gumi?

Persze tudom, hogy nem dug mindenki naponta, de akkoris >.<

#off


Szerintem tetszik neki, ha ő pénzesebb... A pasik szeretik a pénzt költeni :l

Meg ha már nemtudtok egy ilyet megbeszélni (együtt gondolkozni), akkor szerintem az egész kapcsolat is f

elejtős.

2016. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Most be fog jönni egy nagyobb összegű számla amit a közös célunkért ki kell fizetnem. "


A közös célért miért neked kell kifizetni?

2016. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen ha közös a cél, akkor megkérheted, hogy szálljon be, és a fogamzásgátlóba is. Bár az nem olyan drága, attól függ, mit szedsz, de tényleg egy csomag jobb gumi ára kb egy hónapra lebontva.


Mpondjuk nekem volt piszok drága is a szervezetem egyiket se bírta, de ez nem tartozik ide :) Az átlag nem drága.

2016. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!