Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet kezdeni a "folosleges" erzelmekkel?

Figyelt kérdés
Mi van, ha erzel valamit valaki irant, de nem szabadna..vagy egyoldalu a dolog..oke, nem teszel semmit, magadba fordulsz..de hogy viszonyulj az illetohoz? legy tavolsagtarto, probalj meg normalisan viselkedni vagy mutasd ki az erzelmeid? illetve, mit kezdj ezekkel az erzesekkel? nyomd el? iranyisd mas valaki fele? az egy dolog hogy visszatartod de attol meg valamit kezdeni kell vele...
2016. jan. 22. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 100% tudod, hogy a dologból sose lesz semmi,próbálj meg haver lenni,kicsit távolságtartó igen,de ne bunkó.


Fogadd el, hogy nem lehet semmi,mást nem tudsz.Ne reménykedj,és légy nyitott más emberek felé!

2016. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normálisan viselkedni. Ha nem jön össze amiatt kár magadba fordulni. Akkor inkább ne légy a közelében ha megteheted.

Kösd le mással a figyelmedet. Majd ha elmúlik, ismerkedj, keress mást.

2016. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Volt már ilyen. Párom mellett nagyon vonzódtam egy férfihoz, tetejébe még mellette is kellett ülnöm minden áldott nap legalább 5-8 órát... és mint ember is nagyon kedves és rendes volt... szóval én miután rájöttem a nyilvánvalóra (mert kellett egy kis idő mire magamnak is leesett a dolog), onnantól én igyekeztem fenntartani a normalitás látszatát. A munkámra összpontosítottam, továbbra is kedves és barátságos maradtam a munkatársamhoz, de nem mutattam felé mi játszódik le bennem.

De mikor végre elkerültem mellőle akkor fellélegeztem. Viszont a munkámban soha jobban nem teljesítettem :D

2016. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Fölösleges érzelem nincs, annak mindig van valami oka és célja.

2. Ne fordulj magadba.

3. Viselkedj úgy vele is, mint bárki mással.

4. Ha mással vigasztalódsz, azzal önmagadat és a vigaszbuxádat is átvered, és nagyon rossz lesz mindkettőtöknek, ha rájössz, hogy nem működik.

The show must go on...

2016. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még olyanról, hogy fölösleges érzelem. Valami oka van, hogy azt az embert szereted.
2016. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenne folosleges? nekem parom, neki is..tok folosleges..nincs mit kezdeni ezzel egyszeruen..
2016. jan. 22. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor ne törődj vele. Ha nő vagy, akkor meg pláne, mert egy pasi könnyebben tovább lép az érzéseken. Főleg ha már más nő is van az ágyában. Akkor tényleg időpocsékolás rá gondolni. Képzeld azt, hogy nem is létezik.
2016. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamiért kialakul egy ilyen érzés, nem biztos, hogy az a célja az érzésnek, hogy kapcsolat legyen, talán valamire fel akarja hívni a figyelmed, amit magadtól nem veszel észre.
2016. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!