Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha folyton bátorítgatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha folyton bátorítgatom a barátomat és szeretgetem akkor el fog hagyni? (Murphy)

Figyelt kérdés

Első olvasásra hülyeségnek tűnik, de itt az oldalon általános gondolkodásmód, hogy ne szeresd, ne adj neki magadból mindent, mert ha megérzi a biztos helyet akkor úgy is keres valakit akiért kaparhat, annak ellenére hogy bunkó vele.

Főleg lányok ellen olvasok ilyeneket itt, de a fiúkra is olvasok szép számmal ilyen kommenteket.

Én sokat bátorítom a barátomat, mert duci és depressziós is egy kicsit, mert kicsi a pénisze. De én így szeretem, és most már látszik rajta hogy tudja hogy nem fogom elhagyni ezek miatt. Viszont bánt egy kicsit hogy nagyon barátságos természete van, mindenkivel leáll csacsogni, így lányokkal is.

Visszább kéne vennem szerintetek? Mitől alakulhatott ki az, hogy aki tényleg odaadó azt elhagyják? (Nemtől függetlenül, bár itt divat a lányok ócsárlása, a fiúk sem jobbak)


2016. jan. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el ezt az oldalt, mielőtt elrontja a kapcsolatotokat
2016. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne az oldal tartalma befolyásoljon téged! Kérlek!
2016. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Első olvasásra hülyeségnek tűnik, de itt az oldalon általános gondolkodásmód, hogy ne szeresd, ne adj neki magadból mindent, mert ha megérzi a biztos helyet akkor úgy is keres valakit akiért kaparhat, annak ellenére hogy bunkó vele. "


Nem csak első olvasásra tűnik annak, hanem sokadikra is abszolút az marad.


Nem csak szimplán az a gond, hogy a nők fájdalmasan nagy része egyszerűen ostoba, és ilyen ba.romságok kitalálásával üti el az idejét, de ráadásul ezeket a ba.romságaikat sajnos még nagy lelkesedéssel terjesztik is.


U.i.: mielőtt belém kötne bárki, hogy hímsoviniszta lennék: simán elhiszem, ha azt mondjátok, hogy a fiúknak is bántóan nagy része egy ostoba tuk, viszont mivel nem a fiúk közül szoktam társat keresni, így egyrészt ezt nem tudhatom, másrészt meg nem is nagyon érint.

Majd a fiúk között terjedő ba.romságokról szóló kérdést hasonló módon lecsapja valaki más, aki meg azokba szokott lépten-nyomon belefutni.

2016. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így jártam, de nem hiszem, hogy ok-okozati összefüggés lenne a két dolog, mármint azért hagyott el a kedvesem, mert folyton bátorítottam, és szeretgettem.
2016. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!