Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet a párotok felé? 22L

Figyelt kérdés
Sokszor magamat látom benne, sőt néha olyan, mintha én lennék ő, annyira hasonlónak érzem magam vele. Ilyenkor egy kicsit megijedek és olyan furcsán érzem magam, olyan mintha kilépnék a testemből, nem lennék önmagam. Mikor egy rövid időre eltávolodunk egymástól valamilyen elfoglaltság miatt, akkor egyrészt nagyon hiányzik, és csak őt akarom, másrészt ilyenkor úgy érzem újra magamra találok. De ha találkozunk, akkor pedig olyan, mintha kihozná belőlem a legbelső énemet, ami még számomra is ismeretlen. Ezek kissé idegen, néha ijesztő dolgok. Viszont ha nincs itt, akár egy rövid időre, akkor meg iszonyatosan hiányzik. Nagyon sokat formálódtam általa jó irányba, sokat épült a személyiségem és egyre gazdagabb lett. De amikor ott van, akkor meg nem tudom irányítani magam. És ahogy látom, ez talán rá is jellemző. Mit csináljak? Voltatok már így?
2016. jan. 23. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Lelkitársadnak érzed! De a szerelmed is vajon?


Éreztem már én is persze,sokat kell dolgozni egy ilyen kapcsolaton,de megéri,boldog leszel :)

2016. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a férjemmel így vagyunk (mindketten 32 évesek vagyunk, 6 és fél éve együtt). Ez iszonyat szerencsés és jó helyzet, te is örülj neki! :) Mást nem kell tenned :)
2016. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére. Fú, de utálnék olyasvalakivel kapcsolatban lenni, aki ugyanolyan, mint én!


Persze ha ez neked megfelel az tök jó, és örülök neki.

2016. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!