Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat veszélyben a párotok mellett utazás közben? ( ő vezetett, túl gyorsan hajtott, vagy nagyon bénán, stb. )

Figyelt kérdés
Autó,motor,traktor,mindegy.
2015. jún. 27. 17:16
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Motoron 270-nél egy kicsit aggódtam.
2015. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig veszélyben érzem magam a férjem mellett, gyorsan, sportosan vezet és hát nem túl szabályosan. Kapaszkodom mindig egy papírzsepibe vagy a saját kezembe és arra gondolok hogy úristen csak ezt ússzuk még meg.
2015. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Folyamatosan rettegek a ferjem mellett a kocsiban, mert egyreszt gyorsan vezet masreszt turelmetlen viszont az egyik legjobb es legrutinosabb vezeto aki mellett ultem.


Motoron teljesen mas, ott orult es felelotlen ezert 4 eve120 al beleszalltunk az aszfaltba😄😄😄 Fogalmam sincs h usztuk meg....

2015. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, pedig időnként minden okom meglett volna rá:(
2015. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, motoron 180 felett, egy olyan úton ahol egymást érik a keresztek az út szélén.
2015. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!