Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen a magasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen a magasságom korlátol a párkapcsolatban, nem tudják nőnek érezni magukat mellettem, vagy egymagasak velem vagy magasabbak. Hülye kérdés tudom, de nincs erre valami mód?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok
2016. jan. 23. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 175 centi vagyok és minden pasim kisebb volt nálam.

Kit érdekel a magasság?!

2016. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De van, húzd ki magad :)

Viccen kívül, én alapból is magasabb vagyok a páromnál egy centivel, plusz magas sarkút is hordok, úgyhogy kb. 10 centi szokott lenni a különbség. De annyira férfias a megjelenése, hogy egyáltalán nem zavar.

Valószínűleg ha érezném, hogy őt ez frusztrálja, akkor engem is zavarna, de így egyáltalán nem.

2016. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma mindenkit zavar a magassága? Ez ilyen világnap talán? :)

Egy kapcsolat nem a magasságról szól. Ha tetszel valakinek, akkor pár centivel alacsonyabban is tetszeni fogsz. A 173 különben sem olyan alacsony.

2016. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak ennél alacsonyabb lányok is- én 163 cm vagyok, a legmagasabb magassarkúmban lennék esetleg kb 2 centivel magasabb nálad, de azt relatíve ritkán hordom.


Szóval, az pl egy egész jó mód, hogy alacsonyabb lányt keresel- személyesen több nálam is alacsonyabb lányt ismerek, de mindemellett azért ahogy észrevettem, ez a 160-165 cm közti magasság elég elterjedt felénk a nők körében. És nem minden lánynak kell 2m feletti pasi (a párom 179 cm magas, teljesen jó).


Egyébként meg nem a magasságodtól fogja egy nő nőnek érezni magát melletted. Szerintem.

2016. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőként mélységesen egyetértek az előttem szólókkal, nem a magasság a lényeg. 180 centisen volt nálad alacsonyabb párom, nem a magasság volt köztünk a gond. :)

Viszont ha téged nagyon zavar, férfiaknak is vannak amolyan platform jellegű cipők. Nyilván nem olyanok, mint egy nőnél, de 2-3 centit simán dobnak rajtad, pl. egy vastagabb talpú bakancs, de van, ami direkt még vastagabb is ennél.

2016. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én apámnál alacsonyabb társat nem szeretnék magam mellé, mert furcsán érezném magam úgy, de apám magasságát a férfiak nagy része vagy eléri vagy túlnövi, te is magasabb vagy nála pár centivel. De borzasztóan zavar magasságtól függetlenül egy férfiban, ha frusztrált, és ez ahogy én tapasztaltam, sok alacsony pasira igaz, szóval ha nem lenne az a frusztráció bennük, nem biztos, hogy kikötöttem volna ezt az alsó magassági határt.
2016. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem egyszer úgy megtáncoltatott egy alacsony férfi, hogy ihajj-csuhaj! Párom féltékenykedett (haveri körrel kocsmáztunk) és valami csúnya szóval illette a magassága kapcsán, mire őszintén a szemébe néztem, hogy ugye ezt nem gondolja komolyan? Persze esélye nem volt, mert párom volt, de engem sosem zavartak az alacsony férfiak (amúgy nem vagy az), az más tészta ha kissebségi komplexusuk van.

Fogadd el magad, és téged is el fognak fogadni. Akinek így nem kellesz, azért meg nem kár.

2016. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!