Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem lenne fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem lenne fontos a ferfiak szemeben, hogy egy nonek mennyi ruhaja van?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj, rengeteg kepe van fenn facebookon, de minden kepen szinte ugyanolyan, kipakolt csocsok(nagyreszt), miniruha, 15cms magassarku, ehhez pedig jo sok smink. Van 2500+ baratja, es a kepeire 200-300+ like. A plane az, hogy nem egy diva, ugyanaz a 10 ruha van rajta, bekepzelt, a kepei 80%a tukorben fenykepezos,selfie. Megis imadjak a ferfiak, pedig a valosagban tenyleg egy elkenyeztetett lanyka.
2016. jan. 24. 09:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

arra jó, a pasikat innentől, aki csak arra vágyik, nem érdekli a ruha...


És neked is van életed, szerintem egyengesd a saját utad :)

2016. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Jelen esetben nem a ruháit számolgatják, és nem az tűnik szembe a képeken. Szerintem. :P
2016. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ciki 2500+ "barát", és ahhoz jön 200-300+ like :D

Jók az arányok.

2016. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem fontos, inkább az, hogy mit rak ki a kirakatba.


A like-k a csöcsöknek szólnak nem a ruháknak



(ui: örülök, hogy ezzel a kérdéssel is bizonyítottad, hogy felnőtt vagy, és a felnőtt párkapcsolatok rovatban a helye, hol máshol...)

2016. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szegény lány,Faszbúkról önbizalmat szerezni...több,mint szánalom.

Vagy ez inkább feltűnési viszketegség?

Nem tudom eldönteni.

2016. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Most ha elvonatkoztatunk attól, hogy az említett lányka egy ribi, és egy normális nőt veszünk alapul inkább, akkor azt kell, hogy mondjam, engem hidegen hagyna, mennyi ruhája van. Engem az sem zavar, ha csak 2-3 nadrágja van, 7-8 felsője. Ha rendszeresen mossa őket, és csak tisztán hordja, akkor kit érdekel.

Bár én valahogy úgy érzem, hogy ez a kérdés nem a ruhákról szól. Ennyire zavar, hogy az említett lányt ennyire imádják a pasik?

2016. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez hosszu tema. Azert zavar, mert miota bejott a kepbe senkinek erzem magam. Mellette ugy erzem, hogy szurke kiseget vagyok, pedig sokak szerint noies az oltozkodesem...
2016. jan. 24. 10:00
 8/23 anonim ***** válasza:

Semmit sem szamit hogy kinek mennyi ruhaja van.


Mit ertel el eddig az eletben? Ha semmit akkor senki vagy, ha valamit akkor mindegy hany likeod van akkor se leszel senki.

2016. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Előbb választanék magam mellé egy "szürke kisegeret", mint egy 3000 "baráttal" rendelkező mellkidobós kis ribit.
2016. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem máshoz hasonlítatnád magad?


Most komolyan, ettől lennél valaki, hogy 300-am likeolnak? Nem lehet, hogy neked is el kellene járni sportolni, beszélgetni másokkal, vagy csak dobd ki a húst a kiarakatba.

2016. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!