Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem vagyok elég fontos párom szemében?

Figyelt kérdés

több mint 3,5 éve együtt vagyunk. Ebből 3 éve már együtt is élünk, korán összeköltöztünk, és ez nem jelentett soha sem problémát.

Amióta van munkahelye, én vagyok az utolsó a sorban.

Nem, nem arról van szó, hogy a munkája is fontos, és mit képzel... egyszerűen arról: ha anyuci kér valamit, azonnal megteszi neki, ha apuci kéri, az is szent, ha bárki más kéri azt is megcsinálja. De pl ilyen, hogy szemetet vidd le, vagy légyszíves hozzál tejet, vagy légyszíves teregess ki, vagy légyszíves törőld le magad után a konyhapultot? nem... erre annyit mond: nem érdekel, mert lényegtelen, és elfelejtetem.

Ja meg még ennyivel kiegészítette: ilyen vagyok, nem tudok megváltoztni.

De ha más kéri, egyből megcsinálja...

természetesen beszéltem vele erről, de mint írtam ez volt a reakció.

Mindig elnéztem ezeket neki korábban, de mikor már 100x szólok, és tök normálisan, akkor is tovább játszik a gépen, vagy azt se tudja mit mondok, csak annyit mond: persze, oké...

Egyik fülén be másikon ki.


Nem tudom, ez normális-e?! nem dolgozik annyit, bent van 7-8 órát, vagy egész nap gépezik, vagy pakolásznak.


Annyit hozzátennék: egyelőre 4-en lakunk együtt egy háztartásban, én igyekszem szorgalmas lenni, anyós mindig tanítgat, de Párom semmit se képes megtenni.


Szerintetek ez a normális? ha egy férfi csak a munkahelyén teljesít, és ami azon kívül történik ahhoz nyúlnia se szabad? főleg ha én kérem?


2014. aug. 28. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ha nem szereted hagyd el. Ha szereted akkor is.
2014. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mostanában ilyen, mióta van munkája
2014. aug. 28. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!