Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne gyűlölje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne gyűlöljem magam amiatt, hogy a kiszemelt srác mintha undorodna tőlem?

Figyelt kérdés
Minden gesztusából az jön le, hogy kerül engem és undorodik tőlem. Tudom, nem jöhet be mindenki mindenkinek, de a nőiességérzetemet akkor is a földbe tiporja ez az egész dolog. Undorítónak és taszítónak érzem magam, aki nem is nő és nem méltó arra hogy bárki is ránézzen. Ha más fiú csinálná velem ugyanezt, az egyáltalán nem érdekelne, de olyan fura belegondolni hogy ő ennyire bejön nekem, én meg neki ennyire nem... Ja és nem arról van szó hogy egész nap körülötte sündörgök és már elege van belőlem. 19 évesek vagyunk.

2013. ápr. 26. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezted már,hogy mi a dolog valódi miértje?
2013. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, de ezek után nincs sok kedvem odamenni hozzá és megszólítani.
2013. ápr. 26. 23:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig lehet más oka is.
2013. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen másik ok?
2013. ápr. 26. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Akármi :)

És legalább biztosat tudnál

2013. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot :) De lehet hogy a válaszától csak még rosszabbul érezném magam.
2013. ápr. 26. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Először biztosan.
2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 3 évig viselkedtem így egy lánnyal..

Fülig szerelmes voltam bele:D

ehet hogy így érez,csak kicsit gyerekes.

17/F

2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
keress mást... nőj fel, nem tetszhetsz mindenkinek
2013. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amíg érzek iránta valamit, addig nem fogok más fiút hitegetni.
2013. ápr. 27. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!