Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz a srácoknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz a srácoknak egy kis odafigyelést, több ölelést, megértést, őszinte érdeklődést nyújtani egy nőnek ismerkedéskor és/vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy (a saját tapasztalataimat veszem figyelembe) én próbálom mindig a legtöbb odafigyelést és a megértést nyújtani az adott lány felé, akivel éppen úgy beszélgetek és szimpatikus nekem, sőt van közös témánk is, de ennek általában mindig ugyan az a vége.


(MEGSZÍVOM)


Ezért egyre kevesebbszer merek megnyílni és bármi ilyesmit adni.


A kérdésed nem tudom milyen szándékkal írtad ki, gondolom hasonló helyzetben lehetsz vagy csak kíváncsiság.

2016. jan. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem nehéz nekik, velem legalábbis törődtek kapcsolatban, odafigyeltek rám, őszintén érdeklődtek, megértettek. Ismerkedéskor, és később is.


Konklúzió: Eddig rossz férfiakkal ismerkedtél.

2016. jan. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem viszonozzátok!
2016. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt nehéz.Csak mivel nem születtem helyesnek,így egy nő sem adott még soha esélyt sem.Így meg aztán...

24/F

2016. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen párom volt, és utólag kiderült, hogy szégyellt engem, mert kinézetre nem voltam az ideálja. A mostani párom meg már ismerkedéskor közölte, hogy neki ez fontos és kifejezetten bújós párt keres. De ismerek olyat is, akinek az anyukája alkoholista volt, eléggé elhanyagolta őt kiskorában, és nem igazán tud mit kezdeni azzal, ha ölelgetik. Elviseli, de kb. ledermed, mint egy szobor.
2017. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Mert 30 éve azt kapom a nőktől, hogy ettől nem vagyok férfi. A jófiúk nem vonzóak! Legközelebb ott a plázában az első kólánk után az asztalra fektetem és kinyalom. Ennél őszintébb érdeklődést nem tudok mutatni. Sajnos idén még nem ismerkedtem meg senkivel egyik társkeresőn sem, talán mert már mindenki ismeri a fotómat az internet megjelenése óta. F37
2018. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, köszi a választ. Az olcsó kategóriának biztos ez a véleménye
2018. szept. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!