Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt a párom?

Figyelt kérdés

A suliban gondok adódtak. Tegnap délelőtt mondtam neki ezt-azt róla pár szavakban. Késő délután eszembe jutott megint, mondtam egy mondatot róla és a párom ezt mondta:

Egész nap csak erről beszélsz. Nem tudok ebben segíteni.

Nem értem miért mondta ezt, azért mondtam el neki a problémámat,mert a párom. Nem nyavalyogtam, és nem folyamatosan arról beszéltem neki. Amúgy sem beszélek sokat, nem értem miért volt ez gond.


2016. jan. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne ezt egyszerubb tole megkerdezni?
2016. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, és vissza mondta ezt: Egész nap csak erről beszélsz. Ezt válaszolta arra.
2016. jan. 25. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az első eset a kapcsolatban mikor valakinek problémája adódik,avgy volt már ilyen?Egyébként lehet őt is nyomsztja valami ezért tapintatlan volt és majd remélhetőleg bocsánatot kér,vagy alapból ilyen bunkó a stílusa.
2016. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*vagy
2016. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neki nincsenek problémái, este kérdeztem, azt mondta vele minden rendben van.
2016. jan. 25. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben csak simán egy tapló, akinek nem arra kellesz, hogy lelkizzetek, szóval ku.ss, és használd a szád másra...


Vagy meggondolod kétszer, hogy párodnak nevezed-e ezt a pasit ezzel a hozzáállással.

2016. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudtok tisztázni, akkor ott gond van. Beszéljetek egymással!
2016. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!