Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szakítani akart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szakítani akart, átköltözött az anyjához. Tegnap mondta, hogy szakítani akart. Most fél 9-kor kijött az anyjától és lefeküdt ide mellém (a helyiség mellé) a sufniba, mit akarhat és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérjem meg, hogy jöjjön be, nehogy megfázzon és ennyi? Vagy ilyenkor nem szabad foglalkozni vele? Nem hülye ő, bejön magától ha fázik.
2015. szept. 2. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:

ikerházban élünk így ez a szituáció, a ház egyik felében az anyjáék laknak, a másikban mi. azt hittem ott is alszik de most átjött a kamrába és itt krahácsol.

Régen szakítás előtt is csinálta ezt ha összevesztünk, mindig visszahoztam a lakásba és együtt lefeküdtünk. De most tegnap mondta, hogy nem akar rólam hallani és ne érjek hozzá.

2015. szept. 2. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyerekesen dolgozza fel,hogy összevesztetek,akkor hagyni kell,hadd szálljon magába egyedül,és ott,ahol akar.Nem kell neki könyörögni.
2015. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kötelet akar húzni.

ha megtörsz akkor ő nyer.

ha pedig ő nyer,akkor ebből az következik,hogy fél évente,három havonta 1x mindig jönni fog egy ilyen nagyjelenet nála,ami a kutyának sem hiányzik.

ezért vagy leszoktatod azzal hogy nincs vissza igazolva a figyelmeddel ez a fajta viselkedés,vagy keresel egy kevésbé primitív csajt.

2015. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bementem, hogy jöjjön be ne fázzon már meg nekem, erre közölte, hogy hagyjam békén, egyedül akar lenni.... hát jó.
2015. szept. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!