Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok egy olyan lányról, aki nem akar szülni, csak örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 20:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy ez a bajod, talán TENNI KÉNE AZÉRT, HOGY JAVULJON A HELYZETED, és nem odébb tolni a problémát megoldatlanul.


Így akarod leélni a további életedet ezzel a sz..r jelenséggel együtt?


Teszel azért valamit, hogy jobb legyen neked, vagy csak a kifogásokat keresed (pl. jelen kérdésed is egy kifogás)?

2016. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy azt hogy liberál. De benne vagyok, ha már legalább 5 éves a gyerek. És afrikait, kínait, cigányt, latint, arabot, eszkimót, indiánt, massait, pápuát, busmant nem. Tudom-tudom "rászistá" vagyok.
2016. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha a férfiaknak is lehetősége lenne szülni, megnézném, hányan állnának sorba érte. :D
2016. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Keressen olyan pasit,akinek már van gyereke.Van elég olyan pasi is.Meg akinek nincs,az sem mind akar.Probléma letudva.Viszont ha a lelke mélyén vágyna rá,akkor elmehet pszichoterápiára és több,mint valószínű,hogy kigyógyulna mentálisan.
2016. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
4%

#13


Mondjuk azt is hány nő háborúzott volna félig leszakadt karral meg ilyenek, ha már itt tartunk. Ez kb. pont akkora értelmetlenség elképzelni, mint amit Te is írtál.

2016. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én csak annyit tudok, és látok, hogy rengeted a felelőtlen szülő, olyanok szülnek, akik őrültek, és nem túlzok. Tudom mennyire kiszámíthatatlan a tudat, és akinek személyiségzavara van, az bármikor visszaeshet. Én amúgy nem értem mért olyan elfogadhatatlan ez, mármint olyan sok árva van, és már így is túlszaporodtunk. De ez csak az én véleményem, lehet csak a félsz beszél belőlem :P.
2016. jan. 25. 20:40
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

20:39, több nő harcolt a történelemben, mint ahány férfi szült, már csak a lehetőségek miatt is. Úgyhogy ez nagyon rossz hasonlat volt részedről, nem igazán lehet párhuzamot vonni.

Egyszerűen csak kíváncsi lennék, hogy azok, akik itt nyavalyognak a kérdés alatt, lennének-e annyira tökösek, hogy bevállaljanak egy ilyen procedúrát, vagy sem.

2016. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%

#17


Teljesen mindegy, gondolom vérfeministaként csak az lefogadható, hogy "igen asszonyom! A teljs férfitáradalom egy nulla, minden hibáról mi tehtünk át kellene engedni a Teljes Világhatlmat a női nemnek, nekünk pedig meghalni kivéve a donorokat".

2016. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a félsz is benned van, de az örökbefogadás ettől függetlenül szép dolog. Különben meg azt hiszem, ahhoz is kell bátorság (ki tudja, milyenek voltak a felmenői?), csak másféle.
2016. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat beszélnék vele erről, és próbálnám meggyőzni. Szerintem ha már megszületne a gyereke, biztos hogy nagyon másképp gondolna erre, érdemes olvasni anyukák véleményét, hogy milyen volt szülés után meglátni a saját gyerekét először. Szóval rengeteget beszélnénk erről, biztosítanám hogy mindenben támogatom, meg ott leszek mellette. Aztán ha ezután is úgy gondolja, akkor meg fogadjunk örökbe, elvégre vele szeretnék családot.
2016. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!