Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ő férje és az én feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ő férje és az én feleségem sem akar már gyereket. De mi még igen. Mit gondoltok erről, hogy csinálunk magunknak titokban?

Figyelt kérdés

33 vagyok, a feleségem 31 éves és két gyerekünk van, az ő szülővárosában élünk az ő családja közelében. Mindig legalább 3-4 gyerekről álmodtam, de a feleségem nem akar már többet kettőnél. Anyagilag simán lenne rá keret, mert keresünk annyit és van annyi megtakarításunk.


A családdal elég sokat érintkezünk, anyóssal és apóssal pl 2-3 naponta találkozom, de a feleségem oldalági rokonaival (unokatesók, keresztszülők, stb.) is elég sokat, kb hetente.

Az egyik unokatestvére 25 éves csinos nő, akit már 16 éves kora óta ismerek és külsőre mindig azt láttam hogy tetszem neki és azért tisztán külsőre ő is nekem, bár a feleségem valamivel csinosabb nála. Neki egy 28 éves párja van, akivel egy közös gyerekük van, viszont ott meg a férfi nem akar már több gyereket és mindig óvszerrel szexelnek, a férfi nagyon vigyáz.


Évek óta néhány napja beszélgettünk kettesben, mikor átjött napközben, mikor csak én voltam itthon és kiderültek ezek a dolgok. Aztán a lényeg annyi, hogy jó vastag bőrrel elmondtam ami akkor és ott jutott eszembe, hogyha mindketten akarunk még gyereket, akkor össze kellene hoznunk közösen. Aztán megcsókoltam és nem tiltakozott. Az utóbbi 4 napban hat alkalommal szexeltünk és a végén mindig a puncijába élveztem mindenféle védekezés nélkül. Szeretnénk ha teherbe esne, ráadásul havi ciklus alapján vannak a legtermékenyebb napjai.


Megértem, hogy ez soha nem derülhet ki, az a gyerek sosem tudja majd meg hogy én vagyok az apja, de mivel a házastársaink korlátoznak minket egy ilyen nagy vágy beteljesítésében, ezért jogosan vettük a saját kezünkbe a dolgokat szerintem.

És igen, ettől függetlenül érzelmileg és anyagilag is kiállok a saját családom mellett és őket fogom támogatni mindig ezután is.

A másik hogy nem, a férfi nem fog rájönni abból, hogy védekezés ellenére lett a gyerek, hiszen a gumi is csak 99% védelmet nyújt.



2015. nov. 3. 11:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
ööö nincs ma suli?
2015. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
32%
Már csak a szexért is megéri.
2015. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
54%
Hát igen, az ember tényleg nem monogám faj.
2015. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
ha valós a kérdés azért beteg, ha kamu akkor meg azért, hogy tud valaki ilyet kitalálni.
2015. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Pedig már vége az őszi szünetnek szerintem.
2015. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
O.o
2015. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

Ez olyan szép kis történet, felvidította a napom :D

És akkor az úgy neked oké, hogy van egy gyereked valahol, a tudat ugye megvan,viszont nem tudja, hogy te vagy az apja, nem támogatod sem anyagilag sem érzelmileg?

2015. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Kösz a "válaszokat". Vonzónak tartjuk a másikat és mindketten több gyereket szeretnénk, mint a partnereink, akik hajthatatlanok. Ha elfogadtátok a valóságot, majd valami hasznos gondolatot is elfogadok az eddigiektől szívesen.
2015. nov. 3. 11:43
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez igaz, akkor tuti betegek vagytok. Es nagyon remelem, h nem fog osszejonni a gyerek, m szerencsetlen nem erdemel ilyen szuloket...
2015. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!