Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ismerkedésnél vagy járás közben, ha kiderülne, hogy a párotok apja és/vagy anyja testi fogyatékossággal rendelkezne?

Figyelt kérdés

Elvárnátok, hogy a párotok közölje még az elején amikor egymás családjáról esik szó?

Nekem már annyira természetessé vált, hogy apám fél szemére vak, hogy egyszer elfelejtettem közölni, szerintem meglepődött a csaj.

Főleg lányok véleményére lennék kíváncsi

24/F



2016. jan. 25. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, de azért a találkozás előtt a szüleiddel, lehet ejtsd meg, mert én nagyon hülyén érezném magam, ha a tudatlanságom miatt lejáratnám magam.
2016. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor tegye meg, ha tényleg el akarja mondani, nem fogom rosszul érezni magam, ha erre nem az ismerkedés elején kerül sor.
2016. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ameddig nem olyan komoly az a fogyatékosság, hogy önálló életben akadályozza a szülőt (merthogy ez a későbbiekben erősen kihathatna a párodnak az életére), akkor nem fontos, hogy közöld, ameddig nem kerül sor a személyes találkozásra. Bemutatás előtt azért fontos, mert ehhez nem mindenki van hozzászokva, ne érje váratlanul és kellemetlenül.

Engem nem zavarna, nekem testi fogyatékos párom is volt.

Az meg, hogy fél szemére vak az apukád - abban szerintem végképp nincs semmi.

2016. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem zavarna egyáltalán, és nem kérdezném ki egyből mint vmi rendőr :-) ha úgy érzi itt az ideje, akkor közli L 25
2016. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szeretném tudni, még mielőtt odáig eljutnánk, hogy bemutat, hogy tudjam, ha komolyabbra fordul, akkor hogyan álljak a szüleihez. Nem azért, mert zavarna, vagy ne tudnék mit kezdeni a helyzettel, ha hirtelen szembesülök vele, de jobb ilyenekből felkészültnek lenni. Illetve a fogyatékosság mértéke és milyensége is lényeges lehet, szóval ha pl. valamire jobban oda kell figyelni emiatt, ne az legyen, hogy nem tudom, és valami rosszat csinálok. Ismertem pl. olyat, aki hallássérült, és úgy kellett beszélni hozzá, hogy szemben állsz vele, mert szájról olvasva megért akkor is, ha nem tudsz jelelni.
2016. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem várom el, hogy az egész családfáját felfesse nekem :D Egyébként semmi baj nincs vele, nem szabadna, hogy zavaró legyen. Max. ha olyan, akkor elmondod, hogy "figyi apám kerekesszékes/ vak/ süket, ne lepődj meg".
2016. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!