Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátotokkal/barátnőtökke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátotokkal/barátnőtökkel ismerősök maradtatok a Facebookon, vagy töröltétek? Mit tegyek szerintetek? Illetve szerintetek felköszöntsem?

Figyelt kérdés

Nem váltunk el csúnyán, de megbántott engem, eleinte le is szedtem a követést, hogy ne fájjon, hogy más lányok képeit like-olgatja, bár nemrég visszatettem az alapértelmezett követést. Szakítás óta nem beszéltünk, bár én egyszer ráírtam, akkor rendesen visszaírt, de ennyi (egy-két üzenetváltás volt csak).

A héten lesz a névnapom, de nem hinném, hogy felköszöntene. Neki meg február elején lesz szülinapja, nem tudom, felköszöntsem-e.

És itt a kérdés, hogyha ennyit sem tudunk megtenni a másiknak, hogy boldog név-születésnapot kívánunk egymásnak, akkor mégis miért legyünk ismerősök? Tudom, kicsit gyerekes a dolog, mégis nekem volt olyan fontos, hogy a mai napon feltegyem a kérdést magamnak, és nektek is, hogyha esetleg ma valaki fent van, és más ügyes-bajos dolgait olvasva rátalál az én kicsiny problémámra, és esetleg véleményt is mond, amiért én hálás lennék :)



2015. dec. 24. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Akivel nem lett csúnya vége a kapcsolatnak, nem töröltük egymást, de nem is írtunk többet semmit. Kb csak van, meg se szoktam nézni és így fel se bukkannak a dolgai a falon.
2015. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az exem nem ismerősöm, mivel pár hónapja van csak fbja, mikor még együtt voltunk nem volt. Egy szülinapi sms-t: "Boldog születésnapot kívánok" szöveggel küldeni szoktunk egymásnak, de ennyi.


Névnapodra miért köszöntene fel téged?

Szülinapjára se szükséges, bár fb-on nem nagy cucc egy 'boldog szülinapot' írni.


Nem tudom, hogy mit bonyolítod. Ismerősöd, mert ismered, de nem része az életednek és te se az övének. Nem köteles írni, ahogy te sem neki bármikor is. Gondolom még érzelmeket táplálsz iránta, különben magasról letojnád.


Nekem az exem szülinapja este jutott eszembe. mivel nekem írt, dobtam egy sms-t, de nem érdekel. Évente egyszer 3 szó leírása (Boldog szülinapot kívánok) nem a világ.


De ne várd, hogy köszöntgessen névnap, karácsony, újév, stb. Miért tenné? Főleg, ha lesz valakije, vagy már van is valaki az életében. Kisebb gondja is nagyobb lesz, int a te névnapod. Felejtsd el. Nem véletlenül EX.

2015. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben törölném az ismerőseim közül. Nem tudnék tovább lépni, ha folyton előbukkan. Ne akard, hogy felköszöntsön és te se akard felköszönteni őt. Lépj tovább!
2015. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen vége lett. Nekem van olyan exem, aki fent van facebookon, néha beszélünk is, de olyan is, hogy nagyon ronda vége lett, mindenhol zaklatott, a facebooktól kezdve minden telefonos appról le kellett tiltsam.

Ezt nyilván neked kell eldöntened, én felköszönteném, de nem várnám el ugyanezt tőle. Sosem láttam értelmét ennek a ha ő nem köszönt fel, én se fogom baromságnak. Fél percedbe telik megírni az üzenetet, ha egészséges az érzelmi világod, februárig bőven kihevered a sértettséget amúgy is.

2015. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogyan sikerült lezárnotok magatokban és főleg egymással a kapcsolatot és milyen szerepet játszotok egymás életében a kapcsolat vége után. Whoopi Goldbergnek vannak erről a témáról nagyon jó gondolatai az egyik könyvében (If Someone Says "You Complete Me, " RUN!).

bár a könyv és az élete is elég kiábrándító (lényegében képtelen kapcsolatban élni), de nagyon jó meglátások vannak benne arról, hogy a kapcsolat előtt is emberek voltatok és a szakítás után is annak kell maradnotok. és ha igazán szerettétek a kapcsolatban egymást, akkor minden problémát tudnotok kell valamilyen értelmes, emberi módon rendezni egymással. így aztán nyugodtan maradhattok barátok azután is, hogy véget ért a kapcsolat és ugyanúgy törődhettek egymással barátként, örülhettek egymás boldogságának, stb. ha pedig ezek a dolgok nem működnek a kapcsolat felbomlása után, akkor felvetődik a kérdés, hogy miről is szólt egyáltalán az a kapcsolat? ehhez persze felnőtté kell válni és racionálisan kezelni a dolgokat és félretenni az érzelmeket, csalódottságot és sértettséget.

2015. dec. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!