Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért vagyok érdekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért vagyok érdekes, mert elérhetetlen vagyok? N

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nős férfival, 1,5 éve. Tepert, nem adtam okot reményre. Közeli lett a kapcsolatunk barátilag, de megérezte, hogy viszonzom a vonzalmát. Bepróbàlkozott, vissza utasítottam, bevallottam, hogy kölcsönös részemről, de nem lehet semmi köztünk a felesége miatt, akivel a kapcsolatuk elhidegült.

Azóta még jobban közeledik. Csak kihívás vagyok számára, csak szexet akar vagy számítok?


2016. jan. 26. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz hogy aki megcsalja a feleseget, annak mas nem szamit a vilagban, csak sajat maga. Hogy csak kihivas vagy neki, vagy farokmelegito, vagy mindketto azt nem lehet tudni.
2016. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak szexkapcsolatot akar. Tőled megkapná a friss puncit, asszonykától meg a meleg ételt, friss ágyneműt, stb. Szerintem legyél nő, azaz legyen tartásod és koccold a retekbe!
2016. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másfél éve kerülgetitek egymást. Kellesz neki ezért vagy azért. Neked is ő, meg is mondod neki, hogy megkaphat. Ha ezekután egy hónapon belül nem költözik el a feleségétől, akkor annyira azért mégse kellesz neki.
2016. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a nejét nem akarja otthagyni, akkor meg nincs miről beszélni.

Hát ja,ha gerincre vágott,kevésbé leszel már érdekes.

Mindent elmond az emberről, ahelyett hogy elhagyná a feleségét,inkább szeretőt akar tartani.

Vagy várjál csak,lehet már tart is,lehet nem te vagy az egyetlen, és rég csalja az asszonyt.

Ne hidd magad különlegesnek,de részemről respekt neked,hogy nem adtad be a derekad.

Maradjon is így,ha jót akarsz.

2016. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kétszer volt dolgom elérhetetlen nővel. Mind a kettő esküdött, hogy majd találkozunk, ő is akarja, csak most nem ér rá, nem jó, minden összejött... pár hét mulva ott pòzoltak a pasijaikkal, mig én csak arra vártam, hogy elmondjam, mit éreztem irantuk....


Azóta ha megszimatolom az ilyet, menekülök! Soha többé nem akarok látni ilyen elérhetetlen nőt!!!

2016. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férfiak szavra ne adj ,ők sajnos csak arra mennek
2016. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a kérdést lenne érdemes feltenned magadnak, hogy ha szexnél többet akarna, és ha valóban elhidegültek volna egymástól a feleségével, nem csak ezzel a dumával igyekezne "legalizálni" a reménybeli félrelépését, akkor itt tartana-e kettőtök kapcsolata másfél után, és azok után, hogy ráadásul még be is vallottad neki, hogy ő sem közömbös neked, kölcsönös a vonzalom.


(Azt is érdemes lenne tudnod, hogy hány "kivárásra játszó" szerető szembesült már azzal, - miután a férfi ezzel "a feleségemmel így elhidegültünk, úgy elhidegültünk, már hónapok/évek óta szex sincs köztünk" dumával etette őt, - hogy a feleség várandós a második v. harmadik gyerekükkel.)

2016. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha gyereke is van,akkor ne!!!!!Tartsd magad távol.


Ha nincs gyereke,mond ha elvál megkap.

2016. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyikben van igazság. Főleg a 4.válaszoló látja jól. Nem semmiképp nem kap meg engem, soha.

Már látom, van olyan férfi aki bármit megtenne egy ígéretes szex kapcsoltért.:(

2016. jan. 26. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!