Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak addig voltam érdekes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak addig voltam érdekes, amíg elérhetetlennek tűntem?

Figyelt kérdés
Fél évig próbálkozott nálam egy férfi, szó szerint tepert az utolsó percig, eleinte nem érdekelt. Most árultam el, hogy már én is érzek iránta valamit. (Nem történt köztünk semmi még. )Azóta, hogy megtudta, nem foglalkozik velem. Egy ilyen férfinak mi kell?20+N
2015. dec. 11. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mi kellETT VOLNA... most már semmi se kell neki tőled mert egy megjátszós dög voltál aki kellette magát :D
2015. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tüzes vasrúd a fenekébe, mimás.
2015. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abban mi a megjátszás, hogy valakinek kell pár hónap, hogy megismerje a másikat? Hogy barátságnak indult részemről, ez a megjátszás?
2015. dec. 11. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg is érdemled, hogy félévig küzdött érted, de meg egy fűszálat nem tettél arrébb, rád unt, biztos van más is a sorban
2015. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
:D szopóka
2015. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Itt azért nem feltétlenül a kérdező az, aki elcseszte az egészet.


Nekem is van egy ismerősöm, aki ezt csinálja. Sportot űz a lányok meghódításából. Van egy-két jól bevált szexpartnere, de egyébként senkije. Csak "vágyakozik" a normális nők után, talál is esetenként egy-kettőt, csapja a szelet iszonyú sokáig, majd amikor összejönne, akkor legfeljebb egy-két szex, és már nem olyan érdekes, nem az, amire számított, és kész, vége, ennyi. Most is, már tavasz óta beszélget folyton egy lánnyal, telefon, facebook, találkozgatnak, minden, de a lány nagyon nem hagyta magát. Erre meg mostanság van az, hogy úgy tűnik, végre sikerrel járna, de most meg visszakozik.


A konkrét ismerősöm kissé sérült lélek, nagyon fél a csalódástól, és azzal próbálja ezt kivédeni, hogy nem enged magához ilyen téren senkit közel. Ha mégis megtörténne, akkor menekül.


Mások viszont lehet, hogy azért csinálják ezt, mert egyszerűen élvezik a hódítás, a vadászat örömét. Nem akarnak komolyat, csak azt akarják érezni, hogy még az a lány is összejön nekik, aki eleinte nem érdeklődött irántuk. Egónövelés, ilyesmi.


Az ilyen férfinak szerintem amúgy az kell, hogy végre benőjön a feje lágya és felnőtten tudjon megküzdeni a maga gyengeségeivel és erősségeivel.

2015. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!