Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ekkora kulonbseg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ekkora kulonbseg a smucig es a koltekezo ferfiak kozt?

Figyelt kérdés

Parral lejjebb van egy kerdes, hogy ki mennyit kolt a baratnojere. Hogy lehet hogy egyesek szazezret is elkoltenek a bno fodraszara kormosere es buszkek ra, masok pedig soha egy viraggal nem lepik meg csak ugy a lanyt es azt akire ennyit koltenek kvanak tartjak?

Szerintetek hol van az egeszseges hatar a ketto kozott?


2016. jan. 26. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egészséges határ egy egészséges fizetésnél lenne.

Valószínű, aki többszázezret költ havonta csak a barátnőjére annak van legalább 4-5 kiló a fizetése, aki pedig nagyon keveset feltehetően nem is dolgozik még.

A 15-20 ezer szerintem reális nagyjából.

2016. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez nem fizu függő!

van, akinek 300 a bevétele és egy centtel nem segít a párján és van, aki az utolsóját is odaadná, inkább ő nem eszik, ha úgy lenne.


az egyik egy önző, irígy típus, a másik pedig valódi párkapcsolatba való, ahol a felek segítik egymást jóban rosszban.

az hogy kiből milyen jellem lesz, nem tudom mitől függ.

2016. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2, ez csak ket extrem eset. Nagyon is befolyasolja hogy mennyit tud kolteni valaki a parjara. Eleg nagy hulyseg viragot venni ahelyett hogy befizetne a villanyszamlat, ha valasztani kell a ketto kozott.


A fizetes csak azt nem befolyasolja ki mennyit akar kolteni. De hogy mennyit tud, azt igen.

2016. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én egyetemista vagyok, még nincs saját keresetem, de mégis van egy csomó pénzem, mivel gazdag családba születtem. Szóval amikor van barátnőm, én bármennyit hajlandó vagyok költeni rá, ha a helyzet úgy kívánja, pontosabban ha a lány igényli. Elég hamar észre szoktam venni egy lányon, hogy mik az igényei, és annak megfelelően elégítem ki őket. Nem olyan bonyolultak a nők, csak azt kell nekik adni, amire vágynak, és onnantól ők is megadnak mindent. Sok olyan nő van, aki nem várja el, sőt ki nem állhatja ha egy férfi mindent fizet neki, meg olyan is akit kifejezetten zavar, ha a férfi gazdagabb nála, nekik értelemszerűen csak apró ajándékokat szoktam adni, vagy valami egyedi meglepetést, ami nem kerül pénzbe, vagy épp csak egy kevésbe.
2016. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2#

A kérdező az összegek nagy eltéréséről beszélt.

Kíváncsi vagyok te hogyan költenél 200 ezret havonta a csajodra mondjuk úgy, hogy a 130-150-es fizetésedből marad 30 mire mindent kifizetsz.

2016. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 bocs, de azt nem te költöd a barátnődre hanem a szüleid. Ne keverjük a szezont a facommal. :)
2016. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös a kérdés az volt, hogy hogyan lehet valaki smucig ill költekező.

szerintem nem úgy értette kérdező, hogy valaki a munkanélküli segélyből ugyan miért nem költ 100 ezreketr a bnőjére...

2016. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mielőtt lefekszem a lányokkal, költök rájuk sokat. Pl egy randira 3-4 ezer forintot is (italok ára).


Utána ha valami ünnep van akkor, esetleg havi szinten meglepem valami kis dologgal. Múltkor egy lány odáig volt, mert olyan fél literes kólát vettem neki, amin az ő neve volt. Szóval nem kell nagy dologra gondolni. Máskor egy tartós barátnőm azért volt oda, mert írtam neki kézzel egy "szerelmes levelet" borítékba csomagolva, amiben leírtam az érzéseim neki. Szóval nem pénz kérdése hogy milyen érzelmi töltetű dolgokkal tudod meglepni a csajt.

2016. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a különbséget a nők is okozzák, ahogy feljebb valaki írta is, mindenki mást "igényel" és vannak olyan nők, akik bizony elvárják, hogy annyit költsenek rájuk, így szocializálják a párjukat a kapcsolatuk során.

Mielőtt mocskos pasinak gondol bárki, nő vagyok. xD

2016. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!