Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, ha pasitok fikázna, majd a cipője talpába kenné?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%

Én zsebre vágom,jól jöhet később,ha kajás vagyok.

asszony soha nem szólt még érte,úgyhogy nem gáz.

2016. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Alapból van egy elvárásom, hogy milyen értelmi színvonalú pasit keresek. Ergo ilyen nem fordulhat elő, mert még randizni se lennék hajlandó egy ekkora gyökérrel.


Esetleg, tegyük fel, randiig nem derül ki, csak a találkozás során: ott szépen sarkon fordulok, és elmegyek haza.

2016. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Az emberek nagy része nemrég ebédelt, hùzzàl innen és töröld a kérdést.
2016. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
#2: a pillanat, amikor mesélsz a gyerekkorodról, és egy jó nagy fikát próbál a srác a cipője talpára kenni :DDDDDD Sírok... :D
2016. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Most mi a baj?

Emberi dolog!

2016. jan. 27. 13:58
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem. Emberi dolog az ilyet a zsepivel intézni, ez suttyó dolog.
2016. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tévedsz, az emberi dolog, hogy zsebkendőt hordok magamnál, diszkréten intézem az ilyen kínos ügyeimet, és figyelembe veszem, hogy nem a dzsungel közepén egy majom társaságában zabálom a banánt.


Ezzel az erővel le is tolhatná a gatyáját és udakulázhatna a sétáló utca közepére, mert az is "emberi dolog". Én meg addig majd tampont cserélek, nem?

2016. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Most miért lettem lepontozva?:'(

Már viccelni sem lehet?

Gusztustalan,és primitív.

Így jó?:D

2016. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Van az a fika,amit zsepivel nem lehet intézni.
2016. jan. 27. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!