Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak dugni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak dugni akart átjönni?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt egy kis balesetem, felrepedt az arcom, kb. egy 4 centis csíkban, összevarrták. Én így nem akartam a barátom előtt mutatkozni, nagyon szégyelltem az arcom, és csúnyának éreztem magam, féltem, hogy kiábrándul vagy megundorodik tőlem, ha így lát. Ezért mondtam neki, hogy amíg meg nem gyógyul, addig ne találkozzunk. Bizonygatta, hogy őt nem zavarná, attól még ugyan úgy szeret, stb... A hétvégén nem is találkoztunk, viszont tegnap délután odaállított a házunkhoz, hogy higgyem már el, hogy őt nem zavarja, és nagyon hiányoztam. Mégse csukhattam rá az ajtót, beengedtem. Mondtam neki, maradjon ha annyira akar, de nekem semmi "olyanhoz" nincs most kedvem. Azt mondta megérti, neki az is elég, ha mellettem lehet. De nagyon szégyelltem az arcom, folyton igyekeztem takargatni, meg úgy fordulni, hogy ne lássa, de ő meg direkt puszilgatott, meg ölelgetett, én meg nem nagyon viszonoztam ezeket, mert kínosan éreztem magam így előtte. Aztán egyszer csak olyan kedvtelen lett, már nem is kérdezgetett annyit, lefekvéskor is csak adott egy puszit és megsimogatott. Lehet, hogy látta, hogy itt tényleg nem lesz dugás, és akkor már minek kedveskedjen? Vagy miért válthatott át így hirtelen?
2016. jan. 27. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kedvtelen lett miben nyilvánult meg?

Puszilgatott meg ölelgetett.

És?

Keze gondolom nem volt a bugyidban.

Nem látom a problémát igazából,ha nincs,ne csinálj.

2016. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Csak fel akart vidítani - bizonygatta, hogy tényleg szép vagy a számára, még sebhelyesen is. Aztán a végére belefáradt, hogy te nem mondasz erre semmit és abba hagyta.

Amúgy meg elég tapintatlan is egyben, még ha a jó szándék vezérli akkor is. Ha neked kellemetlen meg kellett volna értse.

2016. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Erre nő letemre is csak annyit tudok mondani, hogy: nők....
2016. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Tessék megnyugodni,szerintem nincs semmi baj:)

Az arcod pedig meg fog idővel gyógyulni.

2016. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez a fiú nagyon szeret téged. Egyáltalán nem azért ment át hozzád, hogy megdugjon. Szerintem neked kellene egy picit újragondolni, ennyire nem szabadna szégyellned a sebed. Te fordított esetben kiábrándulnál a barátodból? Nem hiszem. Nagyon kedves a srác, becsüld meg :)
2016. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te is ott csinálsz problémát, ahol nincs. Keresett, hiányoztál neki, nem látott csúnyának, ölelgetett, puszilgatott, aztán elszomorodott, mert érezte, hogy milyen elutasító vagy. Ebből meg azt vonod le, hogy azért, mert csak dugni akart...


Tudod, abból, amit leírtál, nekem az jön le, hogy neked nincs sok közöd ehhez a fiúhoz. Bizalmatlan vagy vele, nem örülsz a ragaszkodásának és a kedvességének. Elgondolom, hogy ha esetleg együtt fogtok élni, akkor mi lesz, ha valamelyikteket baleset éri, vagy megbetegszik? Elköltözöl? Mit csinálsz, ha gyomorrontásod lesz, és egész nap hánysz-fosol? (elnézést, direkt sarkítok)


Szereted te a barátodat egyáltalán?

2016. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Közeledett feléd, babusgatott, te pedig a belső parád (ami ráadásul alaptalan butaság) miatt nem viszonoztad, sőt, távolodtál tőle, pláne miután napokig leráztad.


Nyilván elment a kedve basszus.. erre egy ilyennel gyanúsítod meg, ahelyett, hogy elgondolkodnál picit..


Biztos minden rendben a fejeddel?

2016. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

nekem is egyből az jutott az eszembe amit a #6 írt.

mi lenne ha együtt élnétek?

szerintem te még nagyon gyerek vagy, és nem fogod fel hogy mi is egy párkapcsolat lényege.

sőt még azt is ki merem jelenteni, hogy elég érett sem vagy arra hogy legyen barátod.

2016. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Persze, csak dugni akart. Még jó, hogy neked az empátiából csupán ennyi jött le.
2016. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Életkorotok mennyi? mióta vagytok együtt?
2016. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!