Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondhatta őszintén, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatta őszintén, hogy szeret, vagy csak meg akar dugni minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg egy fiút, pár nap után találkoztunk. Három éve nem volt senkije.

Nagyon összeillettünk, megvolt a közös hang. Még sosem voltam együtt férfivel, nem is csókolóztam stb, de fent kötöttünk ki a szobámban.

Nem volt szex, nem vetkőztünk le, csak csókolóztunk az ágyon, mikor egyszer csak azt mondta, hogy szeret.

Gondolhatta komolyan ilyen hamar, vagy csak azért mondta, hátha lesz szex?


2015. máj. 12. 08:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
nem biztos, hogy a szex miatt...hanem mert 3 éve várt rád :)
2015. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1.: ezt nem értem. Előtte kb 4-5 nappal ismerkedtünk meg csak és ennyit leveleztünk.

Mikor feküdtünk egymás mellett, azt hajtogatta, hogy mennyire jó velem.

2015. máj. 12. 08:58
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért ne mondaná komolyan? Azért még ne add oda magad. Tudod a férfiak/fiúk nagyon önzőek tudnak lenni olykor, akit könnyen megkapnak, hamar el is dobják. Vannak kivételek is! De szerintem még ráér a dolog, találkozzatok, randizzatok. Ha szeret akkor megvárja, hogy te döntsd el, mikor szeretnéd odaadni magadat!
2015. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De első találkozáskor, kb 1 óra után úgy, hogy előtte nem ismertük egymást és nem is láttuk a másikat soha, érezhet ilyet valaki tényleg?
2015. máj. 12. 09:00
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
3 éve nem volt senkije, de igényelte a gyengédséget, figyelmet, szeretet...és 3 év után ezt megkapta tőled...
2015. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, és én meg is ijednék tőle. De nem mindenki olyan antiromantikus realista, mint én... 23/L
2015. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy azert mondta mert meg akart dugni. Gondolom varta hogy a csokolozas kozben lekerul a ruha, de mivel nem ugy alakult utolso probalkozaskent meg bedobta ezt a szeretlek trukkot.
2015. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

3as vagyok!

Elgyengült! Találkozgass vele, majd kiderül, hogy komolyan gondolta e! Biztosan a szituban elgyengült. Olvasom, h azt mondta, hogy jó veled, adj alkalmat a többi jóra is, aztán majd úgyis érezni fogd! Ha tényleg szeret akkor kivárja az időt!

2015. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7.: tudta, hogy szűz vagyok és nem volt még senkim, azt is tisztáztam vele, hogy biztos nem lesz szex első alkalmakkor.
2015. máj. 12. 09:07
 10/21 A kérdező kommentje:
6.: nekem is ijesztő volt, hidd el. Előtte még soha egy darab randin nem voltam és ez történik elsőre...
2015. máj. 12. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!