Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak amíg ő megteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak amíg ő megteszi a következő lépést?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista lány vagyok egy teljesen idegen városban. Imádok táncolni, de ritkán járok bulizni, mivel leginkább tanulásra összpontosítok. így amikor ritkán elmegyek bulizni, akkor igazán jól szoktam szórakozni. Nemrég voltam és buli közben egy srácnak volt pár olyan gesztusa felém, amiből észrevettem, hogy tetszem neki,de nem nyomult és mivel nem szeretek buliban ismerkedni, pár szó után folytattam a barátnőimmel a szórakozást. A fiú pillantását és jelzéseit sehogy sem tudtam kiverni a fejemből, ezért mivel ismertem a barátját rákerestem facebook-on és felvettem, vissza is jelölt. A történet itt be is fejeződött azon kívül, hogy azóta sem hagy nyugodni a gondolata. Szeretném megismerni, de nem facebookon, hiszen mégis csak egy városban tanulunk. Viszont úgy érzem én megtettem az első lépést, így hogy "felvettem vele a kapcsolatot". Tudom, hogyha ismét elmegyek bulizni ismét csak őt fogom végig keresni, a városban meg van vagy 50 bulizóhely és abból 10-be megfordulhat. Még sem járhatom össze az egészet, meg amúgy is nevetségesen néznék ki őt keresve.

Vajon elijesztettem azzal, hogy bejelöltem, vagy ennyire bemeséltem volna magamnak azokat a jeleket? Esetleg csupán komolytalan szándékai lettek volna? De akkor nyomult is volna , nem? Mert abszolút nem tette...



2016. jan. 27. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben várnék kicsit, majd kb 2 nap után ráírnék :) Nincs abból semmi ,ha te írsz rá elsőnek. Megkérdezed, hogy hogy érezte magát stb. :D

Nem tudhatjuk a szándékát. Majd kiderül. :) Hátha felhozza, hogy találkozzatok.

Sok szerencsét ;)

2016. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blade Bone ***** válasza:
A jelei minden esetre bogarat tettek a füledbe. Szerintem egyébként ha érdekelnéd, a közös ismeretség alapján ő is megtalált volna..
2016. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!