Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy férfi számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy férfi számára, ha egy nő a következő jelzőkkel aposztrofálja: gerinctelen, gyáva, érzéketlen, egoista, gyerekes alacsony érzelmi intelligencia szinttel? A férfiak az ilyen megjegyzésket magukra veszik vagy nem érdekli őket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül kettő jellemző rám. Ha olyan személy mondaná aki fontos nekem akkor nagyon rosszul esne, és nem hiszem, hogy többet keresném a társaságát.
2016. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nade, ha megérdemelten kapja ezeket a jelzőket, mert nem megfelelően viselkedett? Akkor mire számít a másiktól mégis?
2016. jan. 8. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A felsorolt 5 tulajdonság közül kettőről nem igazán tehet az illető ha olyan.
2016. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha valakit nem érdekel mi van velem, miért olvassa el egyáltalán tőlem az ilyen tartalmú üzenetet?
2016. jan. 8. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben esetleg pár mondatban mi a konkrét problémád és mi a szituáció ?
2016. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a konkrét szituáció, hogy ígéreteit többször nem tartotta be (amikor pontosan tisztában volt vele, milyen dolgokat nem szeretek egy férfitől) és amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt velem és hogyan gondolja ezt, letiltott viberen.Kértem, hogy beszéljük meg és talizzunk, hogy most miért tiltott le, egy üzimre sem válaszolt, nah erre írtam.
2016. jan. 8. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben kár időt pazarolni az adott személyre, a legjobban teszed ha továbblépsz. Felesleges tovább őrlődni rajta.
2016. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért koslatsz egy ilyen féreg fаszi után? Nekem is van egy ehhez hasonló tulajdonságkombinációjú ismerősöm, és a nők tömkelege mégis bomlik utána. Nem értem a nőket, nagyon nem.
2016. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És te még vele vagy?

Letiltott,mert jogosan beolvastál neki,rád teszi a cinket,hogy te érezd magad rosszul.

Menekülj!!!!!!!

2016. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!