Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Valentin nap gyűlölők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Valentin nap gyűlölők miért hiszik azt, hogy aki ünnepli, az csak február 14-én szereti a párját?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert eddig terjed az értelmi szintjük. Én minden nap szeretem a párom és mindig ki is mutatjuk. De 14-én is meglepem majd szerintem valami sütivel pl.
2016. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%

szerintem ez most durva kimagyarázása annak ami a legfőbb gond a Valentin nappal. Hogy egy kereskedelmi ünnep!


Mi a párommal megbeszéltük, hogy nem ünnepeljük meg konkrétan a napot, mert évközben is ugyanúgy vannak ajándékozások, kedveskedések, közös programok, ez a nap nem lenne kiemelkedő.


Ellenben valamilyen formában mégis csak ünnepeljük, mert ilyenkor pároknak sok helyen van kedvezmény amit igénybe is veszünk (thermál fürdő, étterem, előadások stb). Szóval ilyenkor kimondottan jól is járunk, mert a kedvenc helyeinken akciósan élvezhetjük a szolgálatatásokat.

2016. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy lett a hangsúly az üzleti részen, szerintem ez a fő gond, de más ünnepekkel is, amire a kereskedelem és a szolgáltatók ráfeküdtek (érthető egyébként, hogy élnek is ezekkel a lehetőségekkel), viszont ahol valóban vannak problémák, ott vagy az van, hogy ezeken az ünnepeken csúcsosodnak ki és robban a felgyülemlett problémahalmaz, vagy a szőnyeg alá söprik a problémákat és megy a hazug színjáték.
2016. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ez is valami olyan ünnep ami egy bónusz lehúzás a multiknak. Ilyen még a karácsony (ez az ultimate lehúzás sok bolt ilyenkor hozza be az évközi veszteséget), Mikulás, halottak napja, válentin nap, amcsiknál a helóvín, a pünkösd, a húsvét stb.


Elég "birka-spirit" beállni bégetni a többiek közé...

2016. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:

Én nem gyűlölöm, de tudomást se nagyon veszek róla. A Hálaadás napjáról sem... Amerika egy másik világ, más ünnepekkel.

Az meg tény, hogy amerikai virágárusok marketingolták be a világba, ügyesek voltak, kétségtelen.

2016. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Különben nem mindenki tudja, hogy Szent Bálint az epilepsziások védőszentje is, valami csodatétel kapcsolódik hozzá, úgy olvastam, ezért a Valentin-nap az epilepsziások világnapja is.
2016. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert ők boldogtalanok a kapcsolatukban vagy nincs párjuk, és irigyek :D
2016. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaz én nem gyülölöm a Valentin napot. De nem is tartjuk meg a párommal,mi feleslegesnek tartjuk.

Viszont nem vagyok szűk látáskörű sem. Ha valakik megtartják,meglepetést vesznek,szerveznek v készítenek erre a napra a párjuknak szerintem semmi gond nincs vele. Az meg h csak ezen a napon szeretik a párjukat azért mert megtartják ez hülyeség. Ennyi erővel Karácsonykór szeret csak a családom!?

2016. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!