Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem törődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem törődtök a visszahúzódó, csendesebb fiúkkal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 18:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mielőtt még jönnének a trollok is, leszögezném: én nem ilyen vagyok.
2016. jan. 29. 18:24
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem abban az értelemben tűnnek elérhetetlennek, ami nekik bejön.
2016. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Mert a nőknek olyan férfi kell, akire alapozhatnak. Aki biztonságot tud nyújtani. Aki erős. Aki férfias. Aki megbízható. Aki jóképű. Aki, ha kell, meg tudja védeni őket. Aki...folytassam? :-)
2016. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert én is az vagyok, és képzelj el egy randit két csendes egyénnel. Egész végig csak csendben ülünk majd egymás mellett? Úgy aztán biztos meg fogjuk tudni ismerni a másikat. :D
2016. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3: A nőjét egy csendes is meg tudja tenni. Még én is, pedig sajnos nem tanultam harcművészete, de mindig van nálam paprika spray. Anélkül nem megyek el otthonról.
2016. jan. 29. 18:33
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Psycho, bár előző kérdésben nem értettünk egyet, itt most igazad van.

Kérdésre válaszolva, ő nem fog odajönni hozzám, én meg nem szeretnék kezdeményezni.

2016. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4-es: Na arra én is kíváncsi vagyok. Netán nonverbális jelekkel kommunikálnak? Vagy testbeszéddel? ;)
2016. jan. 29. 18:35
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
4-es, én is az vagyok! Kicsit félnék a helyzettől, mert hiába vagyok már szinte díszpárna a kanapén, félnék, hogy olyan volna, mintha egy lakatlan szigeten élnénk. Már ha érthető a zagyvaságom. Én azt várom, aki kihozza belőlem a vad, őrült énemet, és bár van benne potenciál, mégis hogy várjam ezt pont olyan valakitől, aki nem kezdeményez? Hisz félénk nőként én aligha fogok.
2016. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Két csendes ember egymás társaságában nem biztos, hogy csendes, csak a sok hülyét zárják ki az életükből ily módon. X például igyekszik az összes ismerősével jó kapcsolatban lenni, utána meg panaszkodik, hogy mennyien lefárasztják. Y udvarias, de távolságot tart. És senki nem zaklatja. X és Y családom tagjai. :)
2016. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nincs semmi gondom az ilyen fiúkkal. Sőt, ugyanúgy lehetnek kedvesek, normális és jófej srácok. Csak azt utálom, amikor elkezdünk ismerkedni egy sráccal, egy-két szavas válaszokat küld, vontatottnak érzem a beszélgetést, mintha ő nem is akarna beszélgetni. Azt mondja, hogy szeretne ismerkedni, de csendes és visszahúzódó. De akkor is. Akar beszélni vagy sem. Döntse el!
2016. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!