Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem egy normális pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem egy normális pasi nem bírja ki két hétig se szex nélkül ha van barátnője, nem hogy egy hónapig. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

25 éves, és lemondta a közös hétvégénket, és mivel utána két hétig nem tudunk összebújni hétvégente egyéb elfoglaltságok miatt, így négy hétig nem lesz szex. Sokat utazik, meg dolgozik mindig közbejön valami az elkövetkező két hétben szóval nem tudjuk megoldani.

Próbáltam vele megbeszélni hogy ez így nagyon nem jó, de nem jutottam dűlőre, úgy hogy azóta csak ritkán beszélünk. Vagyis hát ő próbálkozik, de nekem nincs kedvem hozzá.

Normális hogy nincs kedvem ráírni a barátomra, sőt beszélni sincs vele kedvem?

Én is most tettem le a záróvizsgáimat de nem csináltam ilyet.


2016. jan. 29. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kibírja. Többet is.
2016. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális, ki fogja bírni egy hónapig, nem csal meg.

Viszont te vagy a nem normális, hogy nem állsz szóba vele.

2016. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Kibirja. De egy X ido utan nagyon nyers lesz masikkal illeto, ahogy te vagy most. Ez termeszetes. Sex utan jobb lesz. (Persze nen egybol.)
2016. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális pasi kibírja.

Az viszont nem normális, hogy ezért nem akarsz beszélni vele.

2016. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom, ha muszály irgalmatlan nagyot recskázik.
2016. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Kislány, te nem vagy normális!!! Mi az, hogy nincs kedved beszélni vele?

És mi az, hogy nem bírná ki két hétig se??


Na kislány, most felvilágosítalak téged egy kicsikét: mi a párommal távkapcsiban vagyunk lassan már 3 éve. Nekem ő volt az első, és mielőtt megtörtént az első alkalom eltelt 5 hónap. Manapság meg akkor vagyunk egymásnál, amikor tudunk, de ez ritka. Heti egyszer a két város között tali, de akkor nincs szex. Tehát, közöttünk, ha van fél évente kb 6 olyan alkalom, mikor le tudunk menni egymáshoz, akkor még sokat is mondtam. Kb 2-3 havonta élünk szexuális életet, és képzeld, mind a ketten kibírjuk.


Tudod, nemcsak a szex létezik a földön egy kapcsolatban!

2016. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Wow. Ezek szerint mi sem vagyunk normálisak.

25 éves vagyok, párom öt évvel idősebb. A körülményeink miatt nem élhetünk együtt, az egymásnál alvás nem, vagy csak nehézkesen megoldott. Kb. egy-másfél havonta tudunk együtt lenni. Az elméleted szerint akkor a párom nem szeret, mert kibírja eddig..? Vagy nem igazán értem, hogy gondolod.


Alapvetően egyébként ha nem egyezik a szexuális igényetek, az gond. Mármint, ha ő nem akarja, mikor lehetne, te meg igen (vagy fordítva), az nyilván cink hosszú távon. De nem igazán látom át, hogy gondolod megoldani a helyzetet, ha nem állsz vele szóba? Tulajdonképpen bünteted azért, mert lemondta a hétvégét. Viszont érdemes lenne rajta elgondolkodnod, hogy ez neked miért jó, miért éri meg? Mert ha szimplán nincs kedved a barátodhoz, ott bizony komolyabb gondok is húzódhatnak, mint a szexhiány.

Egyébként ha nincs probléma, az alapvetően nem gond, hogy nem mindig vagytok egymásra hangolódva. Legjobb emberek között is előfordul, hogy épp magányos pihenésre vágynak, még ha szerelmesek is. Ha meg stresszes időszakotok van, mint pl. a vizsgák, akkor simán előfordulhat.

2016. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!