Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exférjem új felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exférjem új felesége december közepén fog szülni.4-6 hétig senki nem mehet hozzájuk, tehát az exem a közös fiunkkal sem tud találkozni karácsonykor. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy egy újszülött mellett nyugalomra van szüksége. De azért pár órát szánhatna a fiára az apja, nem?
2014. nov. 30. 15:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Eszetekbe sem jutott, hogy nálatok is találkozhat a férfi a fiával? Valóban nem normális 4-6 hétig hanyagolni (főleg ünnepekkor) a gyereket, de sokkal érthetőbb, ha az új feleség egy újszülött miatt nem enged oda senkit, mintha te "csak úgy" alapon ne engednéd át magadhoz az exférjedet. Persze köztes helyen is lehet találkozni, de karácsonyt ünnepelni már nem annyira..
2014. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális.
2014. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Felőlem jöhetne ide, de nem akarja egyedül hagyni a feleségét a picivel. Ha 15. után szül, akkor a szüleihez sem megy át, pedig én oda mindenképpen viszem a fiunkat pár napra, ott is tudnának találkozni.
2014. nov. 30. 15:13
 4/39 anonim ***** válasza:
22%
Megoldas apuka egyedul elmegyen a kisfiuert es elviszi hozzatok.szerintem ez nem zavaro ha par masodpercig az aouka becsonget es a kisfiut kiadja az anyuka. Az persze zavaro lehet ha az apuka az ujj csaladal beallit ott orakig stb.... de az elso tanacsom szerintem kibitelezheto megoldhato.
2014. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Neked az exférjed a nem normális ebben az esetben. Most 4-6 hétig kotlani fog az asszony mellett és dolgozni sem megy be, vagy mégis, hogy gondolta?
2014. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Elég fura, hogy nem hagyja, hogy a babát lássa a testvére, 4-6 hétig. Ő azért családtagnak számít. És ha még egy gyerekük lesz, akkor a mostanit kölcsönadja valakinek az elején? Jó, hogy legalább az apukát beengedi a házba. Azt megértem, hogy vendégeket nem akar, de azért az ilyen közeli családtagok, mint tesó, nagymama, kivételt képezhetnének.
2014. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szomoru:(
2014. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi elirtam de a lenyeg ugyanazz apuka elmegyen hozzad es te kiadod a gyereket apuka elviszi a fiat. Ha ez nem megoldhato apukanak akkor hagyd a francba, o gyereke es itt meglatszik hogy mennyi igenyt tart a gyerek latogatasara!

Ha nem megy erte ne eroszakoskodj csak kicsit furri ez a helyzet mert apukanak nem csak az ujjszulott baba az ove ezzen felul ott a kosfiu is!

2014. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Az elején azt hittem, majd meggondolják magukat, de nem. 4-6 hétig senki nem mehet hozzájuk.
2014. nov. 30. 15:19
 10/39 anonim ***** válasza:
67%
á ez csak a mai kismama divat, miszerint jaj kismama vagyok,úristen senki ne jöjjön mert még baci kerül be.Persze van alapja a védelemnek de akkor menjen külön a fiával aztán amikor haza ért fürödjön le mielőtt megpuszilja a kismamát stb.mai anyák eléggé eltúlozzák a dolgokat(tisztelet a kivételnek) és ez még csak a jéghegy csúcsa
2014. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!