Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakult a kapcsolatod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult a kapcsolatod az illetővel, akivel vonzódtok egymáshoz, de nem lehet köztetek semmi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Uhh.

Hát, először minden szép és jó volt, aztán visszakozott ettől az egésztől. Aztán megszakadt a kapcsolat. Azóta néha-néha cseteltünk egy kicsit általános dolgokról, de semmi személyes.

Most kb 1 hete megint beszélünk, kicsit személyesebb témákról is. Azt nem mondom, hogy alakul valami, nem is akarnám, 2 hete szakítottunk barátommal csak... De azért jó vele újra beszélgetni, változott egy keveset az évek során.

2016. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elkerültünk egymástól távolra. De még mindig ráugranék szívem szerint. ;)
2016. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Totál megszakadt a kapcsolat.
2016. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Megszakítottam vele a kapcsolatot.És nagyon örülök ,hogy volt eszem és nem engedtem a csábításnak.

Mai napig sokat gondolok rá ,de mivel nem tudom milyen lett volna vele ,így nem vagyok szomorú és nincs hiányérzetem.

2016. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy nézek rá, mint egy tiltott gyümölcsre, ő még próbál levadászni, így alakult.N
2016. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk barátság lett extrákkal, de úgy, hogy másik kontinensre költlözött, szóval elég ritkán találkozunk.

21L 28F

Ja és egyrészt pasim volt, aki már nincs, másrészt régen hármasban voltunk együtt egy másik fiúval, aki meghalt, és úgy döntöttünk nélküle nem folytatjuk együtt... Már azon is túltettük magunkat, mégis maradt ez a felállás. Talán megszokásból.

2016. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Máté?
2016. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az van, hogy mi egyre jobban kötődni kezdtünk egymáshoz.
2016. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen Máté??
2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!