Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is kiábrándítana ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is kiábrándítana ha egy srác olyan poénokkal viccelődne, hogy nem árt egy-két pofon az asszonynak, hogy tudja hol a helye és nem ő parancsol?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 00:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3%
Van párom amúgy és képzeld el ő megcsinál mindent.Mondjuk főzni mosni és takarítani is tudok.Szoktam is... ;)
2016. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%
Minden vicc félig igaz.
2016. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
persze, ilyennel nem kell szóba állni
2016. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt masodik randim, ahol a pasi kijelentette( igazabol ugy tunt meg buszke is ra),hogy o bizony pofozott meg not..mondanom sem kell 3.randi mar nem volt!


Es igen engem zavarna ez a szintu "poenkodas". (Mert azt mondjak minden vicceltem mogott nemi igazsag is rejlik..)

Egy kapcsolat ket emberbol all,nem donthet mindig csak az egyik. Megkell beszelni a dolgokat es egyutt donteni,kompromissziumit kotni..hol az egyik ,hol a masik fel javara engedni.. Amugy az okos no a hatterbol ugy is eltudja erni egy ferfinal amit nagyon szertne..;) Megvannak a modszereink es nem tudtok ellenallni nekunk;))

2016. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Dettó, szóba se állnék ilyen retekkel :D
2016. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Szívesen megengedem, hogy a pasi parancsoljon, amint úgy érzem, hogy rettenthetetlen, erős, tökéletes személyiségű, ő a szakmájában a világ legjobbja, 37,1 fokos hőemelkedéssel is tud dolgozni, tudja a választ minden olyat kérdésre, amire én nem, valamint megveszi az összes tárgyat, amire szükségem van, és biztosítja, hogy sofőrös autó szállítson ide-oda a városban, és nekem soha többet nem kell semmilyen véleményt nyilvánítani vagy problémát megoldani, mert ő mindent tökéletesen megcsinál.


Amíg ez nem teljesül, addig egyenrangúak vagyunk. Én tudom a helyemet és nem akarok parancsolni senkinek és nem osztok pofonokat más embereknek. Ő is tudja a helyét és ne parancsoljon.

2016. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerinzem aki ilyennel viccelodik az meg is csinalná! Vigyazni kell es kerulni kell... Beteg viccei vannak fiukent mondom aki ilyennel viccelodik az nem egy normalis ember
2016. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 cnp ***** válasza:
100%
Termeszetesen!!!
2017. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
A világ egy homokozó lesz.. lassan .. feministák fogják irányítani a homokos gyerekes kis volt férfiakat.. ma már egy anyós viccet sem lehet elsütni.. a vicc vicc.. a horrorfilm meg nem valóság.. nem kell feministaként ugrani arra, ha valaki poenkodik.. az igazság az, hogy a biológiai , kémiai folyamatok nem indulnak be, ha nincsen ősi ösztön, szenvedély.. ezért a sok lombik.. meg probléma.. szóval nem kéne átesni a másik ló másik oldalára.. ennek már az is sértő, ha ráadod a kabátot.. mert úgy gondolja egyedül is elbírja, és majd ő eldönti mikor, hogy veszi fel.. :-) tabu lett viccelődni.. a rendőr sem veszi zokon a rendőr viccet.. nem mondja, hogy ezzel viccelni sem szabad.. túlérzékeny lett a világ bizonyos témákra.. ami rossz..
2021. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19 itt fizikai bántalmazásról és a nő feletti uralkodásról beszélünk kicsi szivem:D

Valószínüleg ha a pasi ilyen szöveg helyett ráadja a kérdezőre a kabátot, ilyesfajta kérdés meg sem született volna és további randik is lettek volna, mert a kettő k*rvára nem ugyanaz:D

2021. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!