Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a (volt) barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a (volt) barátnőmet, összetört bennem valami, mi legyen most?

Figyelt kérdés

Ma óta már csak a volt barátnőm, nagyon nagy veszekedésünk volt tegnap, én meg egy szemét senkinek érzem magam.


A történet a következő, nem tudom miért gyakran elfelejtek dolgokat, hogy mit hova teszek, mi mikor van stb. Akaratlanul teszem mindezt pedig próbálok sokszor görcsösen figyelni, de mégse megy. Sok veszekedés volt már ez miatt nagyon, ő szinte megalázott sokszor, hogy hülye vagyok, mihaszna, buta feledékeny stb. Szinte kinevetett érte, hogy mennyire hülye vagyok. Tegnap is ilyet tett, veszekedés közben elkezdet röhögni gúnyosan rajtam és nekem ezért eljárt a kezem. Amit sajnálok, de nem akarok én már tőle semmit, azt akarom, hogy vége legyen. Nem kellett volna megütni, de nem bírtam tovább. Csak most olyan szörnyen érzem magam, úgy tekintek rá,m hogy egy kedves aranyos lányt bántottam akit megismertem, mikor megismertem ilyennek mutatta magát.



2015. febr. 26. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Szóval ha téged valaki felidegesít és kinevet akkor megütöd?
2015. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

folyamatosan ez ment.


Most először fordult elő.

2015. febr. 26. 09:52
 3/15 anonim ***** válasza:
én is hasonló típus vagy mint te a feledékenységet illetően, szóval tudom milyen, nálam pl van, hogy az előző kimondott mondatot elfelejtem, mert gondolatban teljesen máshol vagyok...de ezért engem senki nem szólt le, ha a bárki emiatt butának tartana, vagy mihasznának akkor elküldeném a p1cs4b4 és többet nem beszélnék vele...nem szabad hagynod, hogy így megalázzon a barátnőd...viszont a düh kirohanást nem így kell kezelni...az ilyen esetekben próbálj meg 3-ig elszámolni, vagy egyszerűen mond meg az illetőnek, hogy ha ilyen stílusban beszél veled akkor nem beszélsz vele...szerintem kérj tőle bocsánatot, ismerd be, hogy felidegesített és te nem jól reagáltál, nem tudtál megfelelően reagálni a helyzetre...és a jövőben jobban kontrolláld magad...
2015. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Kérj tőle bocsánatot és zárd le a kapcsolatot.Ha te eddig nem figyeltél rá akkor amúgy sem volt tuti a dolog,ha pedig ő ezért állandóan zrikált akkor az ő részéről sem volt rendben minden...Lényeg az hogy hülye voltál de hát ez van...
2015. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4-esnek van igaza. Zárd le a dolgot békével, kérj bocsánatot, és ezzel búcsúzzatok egymástól (ha ő ezek után nem fogadna vissza).


A lány sem volt nagyon megértő, de verést nem érdemel senki ilyenért. Lehet hogy ha már korábban te szakítasz vele, mindenki jobban jár. De ami megtörtént, megtörtént, - ha képes vagy bocsánatot kérni a dologban a te részedért, akkor utána emelt fővel mehetsz tovább.

2015. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Remélem, hogy soha semmilyen nő sem fog veled többet összejönni. Barátkozz meg a jobb kezeddel. Nem kell mindent kibírni, arra való a szakítás, hogy akivel nem bírod, azt elküldöd. Ha senkivel sem bírod, mert nem tudsz normálisan viselkedni, akkor meg inkább maradj egyedül és kezeltesd magad.
2015. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Semmi okod nincs arra hogy magadat okold azért ami történt.A csaj rendszeresen megalázott,kinevetett,gúnyolt.Érhető hogy ennek ez lett a vége.Ráadásul át is b-aszott,mert eleinte teljesen másnak mutatta magát.Aztán kiderült hogy egy nagyképű,nyálas öntelt ringyó,aki abban lelte az örömét ha téged alázhatott.Tehát jól tetted ha leb-asztál egyet a k-urvának.Ne legyen lelkifurdalásod miatta,mert magának kereste a bajt.Megérdemelte.Gondolom hogy te sosem bántál és beszéltél vele úgy,mint ahogyan ő tette veled.És ő ezt egyre jobban kihasználta,hogy van egy hülye,akivel bármit megtehet.Örülj hogy megszabadultál tőle.
2015. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Repetát neki! Abból ért!
2015. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Rugdosd is meg!
2015. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

A megütés alatt mit értettél? Kapott egy pofont? Mert az szerintem még belefér, főleg ha ilyen bunkón beszélt veled.


Ha öklöst adtál neki, akkor már más a helyzet. Azt azért én sem adnék egy nőnek.


Mi legyen most? Hát a lány mehet a kukába és keress egy olyant, aki mondjuk megbecsül, mint férfi és nem próbál állandóan megalázni.

2015. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!