Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy végre találok valakit, akivel minden stimmel, de állás miatt elköltözik egy másik városba?

Figyelt kérdés

Nem is lenne ezzel alapból probléma magával a költözéssel, mert már volt távkapcsolatom. A gond annyi, hogy nem lenne rám ideje (sok meló, hétvégén is), ráadásul barátokhoz költözne, ahol magánélete sem lenne...

Nem érzem igazságosnak, hogy végre együtt lehetnék egy olyan emberrel, akivel tényleg boldog vagyok és el is veszi tőlem az élet?

Véleményeket szeretnék, hogy ilyenkor lehet-e valamit tenni és ha igen, mit...

Köszönöm

Én 24L ő 27F



2016. jan. 30. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretne nem költözne el.
2016. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagy lehetőség ez neki...
2016. jan. 30. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lehetőség rendben ezt meg értem. De azért el tudna téged vinni magával. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
2016. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Később lehet tudtok ott a másik városban esetleg egy közös albérletet kivenni vagy valami nem?

Gondolom ő sem akar évekig más nyakán élni. Megmelegszik kicsit a helye aztán úgyis látja érdemes e a cégnél maradni vagy nem. Ha igen, és akar téged is, akkor utánamész. Ez szerintem bőven kialakul egy év alatt. Addig meg ki lehet bírni távkapcsolatban.

2016. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még meg lehet oldani ha mindketten akarjátok, nagyon ritka az, amikor mentehetetlen a szituáció mindössze egy új munkahely miatti költözéssel. Rendben, nagy lehetőség neki, elfogadja. Az viszont meg se fordul a fejedben, hogy utánamész? Ha annyira szeretitek egymást, akkor nem sopánkodni kell, hogy 'ilyen az élet, elvette tőlem', hanem tenni azért, hogy jobb legyen. Gondolom nyilván hiretelen jöhetett most neki ez a lehetőség, örült hogy magának meg tudta oldani a lakhatást, stb. De felnőtt nő vagy, rendezd el a dolgaidat, ha kell tegyél félre valamennyi pénzt, és menj utána, költözzetek közös albérletbe, és gond letudva. A köztes időt meg csak kibírjátok már fél lábon is.
2016. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!