Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy sírtam?

Figyelt kérdés

Kicsiként összevesztünk, nagyon ideges lettem. Idegességembe azt mondtam neki, hogy többet nem akarlak látni. Ő erre elkezdet sírni, úgy gondoltam akkor hogy örökre vége a kapcsolatunknak. Amikor sírt ez csak plusz hatással volt rám. Én is elkezdtem sírni, soha nem látott még sírni. Nem is szoktam sírni, soha nem gondoltam volna, hogy a barátnőm engem valaha látni is fog sírni.


Beszéltünk nem rég erről, legalább is én hoztam fel a témát. Azt mondta, ő eddig úgy gondolta, hogy én olyan ember vagyok akinek nincs szíve, nem tud soha sem sírni. Azt mondta ő nem tartja gáznak, szerinte aranyos is volt. Szerinte ettől, nem leszek gyengébb a szemébe, ugyan úgy férfi maradok a számára.


Én még is úgy gondolom, hogy ezek után nem fog tartani, hanem egy gyenge férfinek. Ezt olyan férfiatlannak érzem...



2016. jan. 30. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
hát nem tudom engem azóta férfiatlannak tart az ismerősi köröm egy része, mikor még általánosban a nagyobbak szétvertek és azért sírtam....hiába telt el azóta több mint másfél évtized és vagyok kétszer annyi kiló és jó fél méterrel magasabb
2016. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan. Csak azért tartjátok TI férfiatlannak a sírást, mert ezt NEVELTE BELÉTEK A TÁRSADALOM! Hogy milyen nőies és gyenge, ha egy férfi sír.


Pedig tévedés. Egyáltalán nem gyengeség, és rossz, ha egy férfi sír. Ti is emberek vagytok, érző emberek.

Csak hát a társadalmi norma azt diktálja (téves módon), hogy egy férfi:

tökös, erős, szívtelen, nem sír..stb.

2016. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Abszolult nem férfiatlan. Az barátom is elsírta egyszer magát amikor felhozta az exét és én meg faképnél hagytam (sokat beszélt róla) és berágtam, hogy már megint róla akar és akkor otthoagytam , utánam jött és elsírta magát pedig sose néztem volna ki belőle. Miattam pityogta el magát. Számomra abszolult nem férfiatlan. Legalább láttam hogy őszinte.
2016. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

"Azt mondta, ő eddig úgy gondolta, hogy én olyan ember vagyok akinek nincs szíve, nem tud soha sem sírni. Azt mondta ő nem tartja gáznak, szerinte aranyos is volt. Szerinte ettől, nem leszek gyengébb a szemébe, ugyan úgy férfi maradok a számára."


HA-ZU-DOTT! Ezt most megmondom neked! Őszintén szólva azon sem lepődnék meg, ha melletted már keresné titokban a következő kukit. Nő előtt sohasem sírunk, kivéve, ha megszületik az első baba, vagy ha meghal valamelyik nagyon közeli családtagunk, vagy kutyusunk. Minden más esetben felejtsd el a sírást, mert — higgy nekem — előbb-utóbb rá fogsz cseszni.

2016. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Az igazán erős férfi fel meri vállalni a sírást, mint érzelmi megnyilvánulást. A gyengék pont azok, akik elnyomják magukban.

Nem hiszem, hogy a férfiasság ezen bukna el.

2016. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.


A meghazudtolást, vészmadárkodást ne vedd komolyan, nem feltétlen igaz!

Barátomat sokszor láttam már sírni (régóta együtt vagyunk), többek között összeveszés, bűntudat miatt is, volt, hogy konkrétan zokogott. Soha az életben nem éreztem, hogy ezért kevésbé lenne férfi, sőt inkább nőtt a szememben, hogy ennyire képes vállalni az érzelmeit, mindig is ilyet barátot akartam. Én is ki merem adni előtte szívem-lelkem. :)

2016. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Emberek ***** válasza:

Nem, egyeltalán nem gáz. Velem is előfordult már párszor, hogy barátnőm előtt sírtam. Veszekedések, bűntudat, egyéb miatt. Ő azt mondta, hogy nem leszek kevesebb a szemében ettől. Inkább örült, hogy ki merem fejezni az érzelmeim. Még akkor is, ha ilyen formában. És talán ez e legőszintébb kifejezése az érzelmeknek.

#2-es válaszoló válaszára reagálva teljesen egyetértek vele, hiszen van egy híres, és jó idézet, ami úgy gondolom passzol ide, mégpedig:

"Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni." (Niccolo Machiavelli)

2016. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen szituációban nem gond egyáltalán szerintem a sírás. Viszont (lehet hogy most ezért sokan támadni fognak, de) nem mondható ez el minden élethelyzetről. Én speciel nem szeretném, ha a pasim annyira érzékeny lenne, mint egy lány, és pl filmek megható jelenetein rendszeresen sírna, stb. Nyilván persze nem csak nekünk vannak érzelmeink, hanem az ellenkező nemnek is, de szerintem az ilyen túlérzékenység már eléggé férfiatlan. Más szituációkban viszont, mint pl amit te is leírtál, egy szakítás közeli helyzetben, vagy ha nagyobb dráma van, valaki megsérül esetleg, vagy hasonlók, teljesen elfogadható.
2016. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Senki nem azt írta itt, hogy nem baj, ha egy pasi elsírja magát mondjuk a Titanicon, szóval valamit félrenéztél szerintem.


Kérdező: Nem, nem gáz. Az én párom is sírt már előttem, már én is azt hittem, hogy totál érzéketlen, de amikot összevesztünk és megláttam a könnyeket a szemében... akkor azt gondoltam: ilyen egy igazi férfi, aki fel meri vállalni, ha valami fáj neki.

2016. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Köszi, de nem néztem el semmit. Igaz, konkrétan a filmen való sírást nem emlegette senki, de mindenki azt hangsúlyozta, hogy a sírás BÁRMILYEN körülmények között felvállalandó dolog. Csak arra akartam rávilágítani, hogy talán mégsem minden esetben kéne sírnia egy pasinak.

2016. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!