Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatban élő fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban élő fiatal lányok, előszeretettel szívatják az idősebb férfiakat. Miért? Mi a jó ebben?

Figyelt kérdés

Mindent megkérdezett rólam.De miért érdekelhette vajon?

De akkor miért írt ilyeneket?



"Köszönöm a pozitív jóindulatodat, amit átadtál :)

Valóban, én is sajnálom, hogy nem ismerjük egymást. :("


"Olyan szomorú vagyok, mert szeretethiányom van"


Majd hirtelen váltás.Egy nap múlva.


Üzenet. 1.A párommal nyaralunk Füreden.

2.Nem szeretnék neked fájdalmat okozni, mert Te

egy jó ember vagy, ezért is szeretném most

lezárni a beszélgetést.


Kin akart bosszút állni,vagy mi volt ezzel a célja?

Azt tudni kell.Hogy ő vette fel velem a kapcsolatot.Magyarán,ú írt rám először.


Egy kis plusz info. Utolsó üzenet.Ez egy 19 éves lánytól.


"Mi az hogy eddig jutottunk? Meddig? Ez nem túl sok.

A páromról pedig: igazán nem kell sajnálnod, mert mindennap isteni vacsorával várom otthon, mindig mosom a dolgait, szeretem, imádom, kényeztetem, meghallgatom a problémáit( ő is engem) és hagyom, hogy magáévá tegyen :) komolyan, ha sajnálni akarsz valakit, akkor sajnált magadat vagy a menekülteket. Amúgy lassan 5 éve vagyunk együtt."


Főleg lányok véleménye érdekelne.Hogy legalább meg értsem ezt a fajta női logikát.


Remélem az érintett leányzó is olvassa,és magába néz.



2016. jan. 31. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,milyen beteg lányokkal találkoztál eddig. Én egy cigit, egy italt elfogadok, de mindig közlöm időben, ha foglalt vagyok. Kapcsolatot más pasival nem veszek fel, írogatni velük pláne nem.
2016. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Egyszer jó rendesen meg kéne szeretkezni azt megnyugodna.
2016. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt is be tudnád másolni, amit te írtál? Az egyik oldal alapján nem ildomos bárki fölött ítélkezni...


Amúgy nekem az eleje sem tűnik olyannak, mintha bármiféle romantikusabb érdeklődéssel lett volna irántad.

2016. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Arrol is irnál, hogy hogyan kerültél és milyen viszonyba olyan fiatal, kapcsolatban lévö lányokkal akik igy tudtak "szivatni""
2016. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A fiatalokat még jobban szopatják, mint az öregeket.
2016. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3"Ha kell privátba átküldöm.Mert nem fogok kiírni ide közel 30 küldött /30 kapott levelet.

Hozzá teszem hogy végig csak ő kérdezett.

4"


Egy kérdéshez írt válaszomra írt egy privát üzenetet nekem.

Itt a link. http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..


10.hozzászólás.

2016. jan. 31. 17:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kérdése, nem párkereső jellegű, sőt, már előre tudtad, hogy van valakije. TE kérted, hogy írjon. Kérdezgetett arról, amit meg akart tudni, az alapkérdés jellegéből adódóan szexuális jellegűeket. Ebből te most mégis hogyan vártad, hogy lesz majd valami? Én a te logikádat nem értem.
2016. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7"

Hogy tiszta legyen! Nekem nem a kérdező írt, hanem egy olvasója a kérdésnek.

Elárulnád hogy miből következtetted ki,hogy én tudtam hogy van valakije?

Nekem is csak az utolsó előtti levelébe írta le.Akkor most hogy van ez?

Még egyszer.NEM KÉRTEM HOGY ÍRJON. Eddig érthető.

Annyit írtam ki.Hogy ha érdekel egy hiteles sztori,ide ÍRHATSZ.


Az én világomban és értelmezésem szerint, ez nem nem kérés! "Ha hiteles sztori kell, ide írhatsz."

Ez egy LEHETŐSÉG,amivel ő élt.

Leírtam neki a sztorit,és belefolytunk egy beszélgetésbe.

A beszélgetések alatt kérdezgetett rólam.

2016. jan. 31. 18:26
 9/15 A kérdező kommentje:

7"


Még annyi. Leírtam neki egy sztorit.

Utána szexualitásról szó se esett a levelezésünk alatt!

Csak magán jellegű, (szex mentes) kérdéseket tett fel.Olyanokat,mint amilyeneket az emberek akkor tesznek fel, amikor meg akarják ismerni a másikat.

Akkor most mi a baj a logikámmal?

2016. jan. 31. 18:34
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt nincs szó lányokról, itt egy lányról van szó! Elég nagy különbség.

És tudod, kérdezgetni mástól, beszélgetni vele normális emberi viselkedés. Nem azt jelenti, hogy a csajod akar lenni. Vagy talán egy férfihez sme szólhat hozzá, ha barátja van? Az utolsó válasza alapján meg valószínűleg beszóltál neki valami szánalmas dolgot, mint hogy 'sajnálod a barátját' amitől te leszel inkább gáz ebben a sztoriban.

2016. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!