Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatban élő fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban élő fiatal lányok, előszeretettel szívatják az idősebb férfiakat. Miért? Mi a jó ebben?

Figyelt kérdés

Mindent megkérdezett rólam.De miért érdekelhette vajon?

De akkor miért írt ilyeneket?



"Köszönöm a pozitív jóindulatodat, amit átadtál :)

Valóban, én is sajnálom, hogy nem ismerjük egymást. :("


"Olyan szomorú vagyok, mert szeretethiányom van"


Majd hirtelen váltás.Egy nap múlva.


Üzenet. 1.A párommal nyaralunk Füreden.

2.Nem szeretnék neked fájdalmat okozni, mert Te

egy jó ember vagy, ezért is szeretném most

lezárni a beszélgetést.


Kin akart bosszút állni,vagy mi volt ezzel a célja?

Azt tudni kell.Hogy ő vette fel velem a kapcsolatot.Magyarán,ú írt rám először.


Egy kis plusz info. Utolsó üzenet.Ez egy 19 éves lánytól.


"Mi az hogy eddig jutottunk? Meddig? Ez nem túl sok.

A páromról pedig: igazán nem kell sajnálnod, mert mindennap isteni vacsorával várom otthon, mindig mosom a dolgait, szeretem, imádom, kényeztetem, meghallgatom a problémáit( ő is engem) és hagyom, hogy magáévá tegyen :) komolyan, ha sajnálni akarsz valakit, akkor sajnált magadat vagy a menekülteket. Amúgy lassan 5 éve vagyunk együtt."


Főleg lányok véleménye érdekelne.Hogy legalább meg értsem ezt a fajta női logikát.


Remélem az érintett leányzó is olvassa,és magába néz.



2016. jan. 31. 16:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek írtad, hogy írhat. Akkor honnan kellene tudnia bárkinek is, hogy ő írt-e, vagy a szomszéd Józsika szívatott unalmában? Főleg, hogy a kérdező (aki eleve azért írta ki a kérdést, mert van valakije) is 19 éves, meg akiről te írsz, az is.

Ha nem írsz le lényeges dolgokat, csak úgy utalgatsz saját magadnak, ne várd, hogy bárki is hasznos választ adjon. Annál is inkább, hogy 1 db lány csinálta ezt veled, miből következik, hogy a többi is ilyen? Vagy hogy legalább tudni fogják, hogy miért történt?

2016. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a te logikáddal van a baj. Ha valaki rádír, hogy megtudja milyen egy idősebb férfivel szeretkezni, akkor valószínűleg nem poénból teszi, hanem azért, mert neki is idősebb barátja van, és érdekli... Ennyit kitalálhattál volna.
2016. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt már én is tapasztaltam anno. Szerény véleményem szerint előadja neked a nagy boldogot, hogy ő x ideje kapcsolatban él, de közben egy szart boldog. Akkor nem levelezgetne intimebb módon másokkal. Intimebbet most nem szexuális levelezésre értem, hanem bennsőségesebb levelezgetésekre.

Reakcióhajhász, az is lehet, hogy ez neki élvezetet okoz, hogy másokkal így tehet, de mint tudjuk, aki a másik orra alá dörgöli a boldogságát, az általában álboldogság. Hazugság, csak szeretik kiszínezni az emberek a magánéletüket. :) Le kell szarni az ilyet és elküldeni az anyja 3,14csájába.

2016. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12" A mondat elemzéssel hogy állsz?

A beszélgető partnerem akkor miért faggatott ki a paramétereimről,ha őt csak a sztori érdekelte? Na logika?Szerintem olvasd át még egyszer és értelmezd.

2016. jan. 31. 19:08
 15/15 A kérdező kommentje:

11" Nem a kérdezőnek írtam hogy írhat! A válaszomat általánosítva írtam.Az írhatsz,az bárki lehet.

Az írhatsz kérdező,az már másként nézne ki.

Ha a kérdezőnek szántam volna a választ, akkor privit írtam volna neki.

2016. jan. 31. 19:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!