Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit javasoltok, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Háttéradatok:

Két éve fejeztem be a gimit, érettségizni nem voltam, van egy szakmám, amivel sokra nem megyek, és jelenleg egyszerű munkásként dolgozom.(ehhez képest elég jól keresek!)

A barátnőm most fősulira jár. Elég régóta együtt vagyunk.


Egy ideje furdal a gondolat, hogy talán pazarlom a tehetségem. Suliba a tanárok mind azt mondták, hogy rá kéne hajtanom az érettségire, és hogy fősulin lenne a helyem. A munkahelyemen a régi főnökömmel jól kijöttem, és gyakran, ha ő nem jött be, én helyettesítettem. Szerintem jól boldogultam a csoportvezetéssel.(ha nem így lett volna, ő sem engem bízott volna meg újra, és újra)

Mostanra már a barátnőm is nyaggat, hogy kezdjek magammal valamit, tanuljak tovább, úgyhogy arra gondoltam, hogy elvégeznék egy okj-s Boltvezetőit, és vagy nyitnék egy kisebb boltot(kisebb tőke van hozzá), vagy jó lenne ha felvennének valahova boltvezetőnek.

A barátnőm azt mondta, ha ezt szeretném, ő támogat, de szerinte inkább érettségizzek le, és menjek fősulira.


Szerintetek mi legyen ?

Szeretném, ha ő is büszke lenne rám, hisz elégedett, boldog asszony = boldog házasság, de bevallom őszintén, hogy utálok tanulni... :D Inkább dolgoznék, és ez a boltvezető szakma még tetszik is nekem.


2016. jan. 31. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
azt csinálld amit te szeretnél.
2016. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,gondolsz egyet és nyitsz egy boltot,így működik ez az életben XD Vagy végezd el a fősulit ès egyből felvesznek boltvezetőnek,hiszen köztudott hogy minden diglomás egyből vezető pozícióban helyezkedik el.. pláne OKJs boltvezetőivel(amúgy ilyen létezik?) XD LMAOOOOOO
2016. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Boltot miért ne nyithatna bárki, ha van pénze, és végzettsége ?

Nem úgy gondoltam, hogy bemegyek a Tesco-ba, és szólok az üzletvezetőnek, hogy ne haragudj, de mostantól én vagyok a főnök! Hanem jelentkezhetné valahova eladónak, vagy árufeltöltőnek, és ha föntebb üresedés van akkor jövök képbe én.

2016. jan. 31. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen,az eladós,arufeltöltős elképzelésed már jobban realitás..és onnan már esélyed van feljebb jutni.. javaslom indulj el ezen az úton,és csak rajtad múlik hova jutsz :)

Egy bolt nyitása egy komolyabb viszont, de ha már benne vagy egy ideje a szakmában,megpróbálkozhatsz vele..

Ès boccs a gúnyolódásért,2es voltam..

2016. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!