Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 28 éves férfi gondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves férfi gondolhatja komolyan a kapcsolatot egy 20 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Vagy általában kihasználják őket? mivel még "naívak"?
2016. jan. 31. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolhatja
2016. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves már bőven nem naiv. Gondolhatja komolyan is, meg nem is.
2016. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen szemétkedő általánosítások miatt érzi sok normális férfi, hogy nem érdemlik meg a nők a törődést, mert még abban is ganáságokat feltételeznek.
2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két évvel ezelőtt nekem is ugyanez a kérdésem volt. Annyi különbség, hogy 21 voltam, de nagyjából előtte hónapban töltöttem be. Azóta összeköltöztünk és a menyasszonya vagyok :)


De ez persze függ férfitól és nőtől is. Ha naiv vagy, akkor egyértelmű. Ha puncira megy, akkor is. Mondjuk, nekem annyi bizalmam volt a dologban, hogy 28 évesen már talán túl van a bugyivadászós korszakán, és talán nagyobb eséllyel tervez komolyan (esküvő, gyerekek), mint egy korombeli. Egyelőre igazam lett, az első olyan férfi az életemben, aki nem "majd 10 év múlva TALÁN" akart házasságot, hanem egy hónap után összeköltözött velem és másfél év után megkérte a kezem.

2016. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Édesapám is komolyan gondolta, mikor 29 évesen bepróbálkozott az akkor 20 éves anyukámnál.


24/F

2016. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!