Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem ünneplitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem ünneplitek meg a párotokkal egymás szülinapját, vagy nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint fél éve vagyunk együtt, egy hete volt a szülinapom. A családdal délelőtt és ebéddel egybekötve ünnepeltünk, de utána számítottam arra, hogy majd a barátom is felköszönt/meglep/átjön, vagy valami....este 8 körül át is jött, de be sem jött, csak odaadta az ajándékát, aztán elment, pedig hívtam is, hogy jöjjön be...egyébként meg egész nap ráért. Szerintetek normális, hogy ez nekem nagyon rosszul esett vagy nem feltétlenül kellett volna elvárni valami közös ünneplést? Amúgy a 18. szülinapom volt, a barátom 23 éves.

2016. jan. 31. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltünk meg semmit, én nem számítottam volna semmire.
2016. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!