Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy férfit, aki nagyon szimpatikus, és ez kölcsönös, és nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és élvezzük egymás társaságát. De 10 évvel idősebb nálam, mit gondoltok erről? Szerintetek mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
20 éves leszek néhány hónap múlva, ő meg most 30 éves...
2015. nov. 5. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Manapág ez a természetes, szóval oda se neki.
2015. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy az életmódotok, életstílusotok milyen. Pl. ha te tanulsz, ő meg dolgozik, akkor ég és föld a különbség, két külön világ vagytok.
2015. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan nagy eltérés. Viszont gondold át, hogy valószínűleg ő már családot szeretne stb. Nekem meg most kell majd elkezdened dolgozni rendesen, megteremteni az alapokat.
2015. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen én még továbbtanulok...

egy baráti társaságban ismertük meg egymást. De ő mondta is nekem ,hogy szeretne jobban megismerni.. én mondtam neki ,hogy nekem is nagyon szimpatikus, de nagy a kor különbség.

Igazából én eddig csak a kor miatt nem mentem bele az ismerkedésbe... De tényleg nagyon sok közös van bennünk, az érdeklődésünk, véleményünk, téma..stb...

2015. nov. 5. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez rendben van, de majd elválik. 28 éves vagyok, de gond nélkül összejönnék egy húsz éves lánnyal, ha úgy alakulna a kölcsönös vonzalom. nem a kor számít hanem az, hogy érzelmi értelmi szinten milyen közel vagytok egymáshoz.
2015. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ebbe én belegondoltam, nos ha én lennék a srác helyében... hát én is simán összejönnék egy 20 évessel. de fordítva más egy kicsit a helyzet...
2015. nov. 5. 14:27
 7/10 A kérdező kommentje:
bár ő tapasztaltabb nálam, de úgy érzem vagyok én is olyan értelmes...
2015. nov. 5. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az értelemmel van itt gond... hanem itt olvasni olyan kérdéseket, hogy a pasi nem tudja elviselni, hogy a barátnője az egyetemi csoporttársaival bulizik, és nem háztartást vezet helyette. Ilyen téren jöhetnek elő a problémák. Ami most neked a természetes közeged, életmódod, az egy régóta dolgozó számára már elfogadhatatlan.
2015. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő is volt egyetemista....
2015. nov. 5. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán működhet a dolog ha hasonlóan gondolkodtok .10 év nem olyan sok :)
2015. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!