Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehey egy pasinak kinezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehey egy pasinak kinezetre olyan noidealja, aki folyamatosan provokativ?

Figyelt kérdés

Sokszor ranez az ember, es azt mondja a srac baratnoire, hogy ugy neznek ki, mint a k.urvak.

Mellek, labak kinn, 10+cm magas magassarku, feketere kifestett szemek, 10kg festek az arcon, bekepzelt testtartas.


2016. febr. 1. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez indítja be.
2016. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 4 fal kozott ok, de kinek kell olyan baratno, aki mindeney kipakolja meg akkor is, ha baratja van?
2016. febr. 1. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen kaliberű lányok az ágyamban egy páran, de az csak testi kapcsolat volt részemről. amint kiéltem magam, egy szolid kinézetű, átlagos vérmérsékletű (a külvilág szemszögéből, egyébként vadmacska, üti az összes eddigit együtt) lány mellett állapodtam meg...
2016. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mindenkinek más tetszik, van akinek ez. Az már más kérdés, hogy miért gondolod, hogy abból, ahogy kinéznek már következtethetsz arra, hogy milyen emberek.
2016. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valszeg a srác valamit palástolni akar vagy bizonyítani a külvilág felé, lásd Kedves Ferenc, aki elől Rómeó, hátul Júlia.

Hasonló dolog a kopasz terepjárós faszi mellé a gigamellű rhibanc. Ezek státuszszimbólumok és egy réteghez tartoznak.

A te srácodnak(mert gondolom szeretnéd leváltani a cicababákat) fontos valamiért, hogy dedikáltan jócsaj legyen mindig az oldalán, nem pedig barátnő/szerelmes/menyasszony,usw.

Ha te nem így nézel ki, valszeg nehezen fogod kizökkenteni ebből a ritmusából.

2016. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák...
2016. febr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irigy vagy szerintem.

Te melyik csomagolású cuccot veszed meg vagy melyik ruhát,ami szakadt vagy ami szép?


titkon minden férfi fullos nőre vágyik más kérdés,hogy nincsen választási lehetősége,mert ehhez tenni kell.


Én például imádom ezeket a lányokat sőt el is várom,hogy k..vás legyen.

2016. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!