Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan csalodok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan csalodok egy ferfiben, megis szeretem, miert, miert nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 eve minig van valami no ugye,hol majdnem felcsinal valakit, hol felreb.aszik, szedit, megis szeretem. Miert nem tudom elfelejteni?

22L


2016. jan. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert félsz hogy egyedül maradsz vagy nem találsz jobbat.
2016. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden vagyam mast talalni. Amugy igy is egyedul vagyok...
2016. jan. 11. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert hamis illúziókba kergeted magad (megváltozhat, stb.) és amíg valamibe kapaszkodsz, nem akarod/tudod teljesen elengedni, még úgy sem, hogy teljesen halott ügy.


Ha ennyire nem megy az eszedre hallgatni, akkor célszerű minden kapcsolatot megszakítani meg vele. Közösségi oldalakról tiltsd le, ne menj ugyanazokra a helyekre, kerüld, ameddig ez nem csillapodik. Fókuszálj más emberekre és más dolgokra, 5 évet már elpazaroltál az életedből, ezt már nem kapod vissza, de legalább többet ne pazarolj.

2016. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shaddark ***** válasza:

Szerintem szakíts meg vele MINDEN érintkezést és rövid időn belül megoldódik.

A pasid valószínűleg "alfa" típus, ha esélyt adsz neki mindig újra és újra el fog bolondítani.

Döntsd el hogy eleged van és ragaszkodj ehhez, töröld ki a számát, tiltsd le az elérhetőségét és ne érdeklődj utána, nézegesd face-n... ... ...

2016. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hiaba minden. Letiltom fbrol, majd masnap kiszedem, kerulom, de multkor is osszefutottam vele. Hiaba nem neztem ra, semmi, de ott volt nezett, semmibe veszem ot latszolag, de beluk 1000x meghalok erte.
2016. jan. 11. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy felejtenéd el, mikor újra és újra lehetőséget adsz neki?

Ha az első alkalommal kivágtad volna, már rég arra se emlékeznél, mi is volt a családneve. Így meg éveket pazarolsz el mellette.


Csapj az asztalra, hogy eddig és ne tovább, és töröld ki mindenhonnan.

Az életedből első sorban, de telefonból, fb-ról, mindenhonnan, el se tudjon érni, ha akar akkor se, és te se tudd őt hívni meg keresni.


Szenvedj, sírj, dühöng, pár hét elmegy vele, aztán mire észbe kapsz, napok óta nem is gondolsz rá.


Egyelőre ne akarj mást keresni, heverd ki a mostani sebeket, és találd meg azt az életben, ami örömet okoz. Egyedül is lehetsz boldog, nem KELL hozzá pasit fogni.

2016. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De lenyegeben mindig egyedul voltam. Ki van torolve mindenhonnan. Ha nem latom honapokig a szivem szakad meg, ha latom, aznap boldog vagyok masnap is, es utana megint melypont.
2016. jan. 11. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mondhatni "hasonló" helyzetben vagyok (voltam?), szóval ha gondolod írj privátot.

Nagyon érdekelne ez a történet az elejétől kezdve.

2016. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
voltatok együtt rendesen? talán a beteljesületlenség az oka.
2016. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Shaddark ***** válasza:

ÖÖöö...

A szex ilyenkor még rásegít egy kis oxytocinnal is, úgyhogy rosszabb lessz utána...


[link]

2016. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!