Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nök, lányok titeket, megker a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, lányok titeket, megker a barátotok?

Figyelt kérdés
Pl hogy takarítsáok,le a cipőjét?
2016. febr. 1. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ti magatok,megszoktatok,csinálni,?
2016. febr. 1. 09:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérnék ilyen a barátnőmtől. Igaz volt már rá eset, hogy megtakarította a cipőm, de abban más tényezők is belejátszottak...

Max olyat kérnék tőle hogy ruhámat dobja már be a mosógépbe vagy hogy valamit varrjon már meg :)

2016. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne valamilyen kaját, vagy néha mosásra, kis ruhajavítás igen, bár magamtól szoktam, szólnia sem kell :-) Engem nem zavar, mert kölcsönösségi alapon ő meg olyat csinál amit én nem tudok. Nekem ez nem gond, alapból eléggé ilyen vagyok, hogy figyelek a másikra, mit szeretne éppen.
2016. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ilyen,vagyok,de ti mit szoktatok adni a barÁtnötöknek.
2016. febr. 1. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol, nem szokott megkérni, hogy takarítsam le a cipőjét, nem az inasának néz. Semmire nem szokott igazából megkérni ami takarítással kapcsolatos, ha zavarja valami, azt megcsinálja.
2016. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább magamtól,de persze nem mindig.Pl van hogy siet és nincs ideje mert elfelejtette tegnap ezért segítek neki.Ha úgy van akkor nekem is megtesz ezt azt, ilyenekből nem csinálunk ügyet.
2016. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátom, de a férjem nem szokott ilyesmire megkérni. Megcsinálja magának.
2016. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Takarítsa le a sajátját. Majd ha hozzámegyek, akkor megcsinálom neki.
2016. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem van hogy megkér erre-arra, ha nincs ideje rá, nincs kedve hozzá. persze nem rendszeresen engem dolgoztat. én is meg szoktam kérni dolgokra. megcsinálunk egymásnak ilyeneket, nincs ebben semmi szerintem. nem cselédként tartjuk a másikat, de az azért már durva, aki azon is kiakad, ha valamire megkéri a másik. :D
2016. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!