Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, veletek szépen beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek szépen beszél a barátotok?

Figyelt kérdés

Jó, néha nekem is kicsúszik 1-2 csúnya szó rá, de sokat kedveskedek neki, aranyosan viselkedem.

Tudom, hogy szeret, de egy szép szót alig szól hozzám, nem dicsér meg, vagy ilyesmi..

És mikor csúnyát mond és én megsértődöm, akkor ő ezen megsértődik és végül nekem kell bocsánatot kérnem.

Szerinte én sokat és direkt idegesítem őt, azért, hogy ne nekem kelljen ott hagynom, tehát, hogy ő szakítson velem.. Annyira rosszul esik mikor ezt mondja, mert ez egyáltalán nincs így, nagyon szeretem.

Ez tegnap este volt, de kibékültünk egyből, azóta mintha mi sem történt volna.

Nagyon szeretjük egymást, imádunk együtt lenni, vele szeretnék meghalni, de azért ez a pár dolog picit bánt.



2015. máj. 4. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem szépen beszél a barátom, sosem mond rám vagy nekem semmi csúnya szót. Mondjuk alapból nem tűrném, hogy csúnyán beszéljen velem.


Szerintem azért itt te vetíted ki rá azt a részt, hogy "Nagyon szeretjük egymást, imádunk együtt lenni", mert ha megjátsza a sértettet, miután téged megbántott, sőt, kijelenti hogy idegesíted és eszébe jut a szakítás gondolata- hogy kiprovokálod-, és mindemellett egy szép szót alig szól hozzád nehezemre esik elhinni, hogy a fenti idézet kölcsönös lenne.

2015. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, dehogyis, szeret engem, szeret velem lenni.

És igen, tényleg szoktam bosszantani, de csak azért, mert olyankor olyan aranyos a hangja

2015. máj. 4. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel egyet kell értsek az elöttem szólóval , az én párom sem mond semmit bántód és bíztad. Nem fenyeget, hogy elhagy ha épp veszekszünk.

Lehet, hogy csak Te akarod ezt a szerelmet.

2015. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt velem bunkó, és csúnyán se beszélt velem soha.
2015. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem szépen szokott beszélni, még viccelődve se mond csúnyát rám. Bár én nem is idegesítem direkt. Erről tényleg nagyon gyorsan szokj le, mert látod, rá fog menni a kapcsolatod. Cuki a hangja ilyenkor? És ezért megéri?
2015. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem szokott olyat mondani, amivel megbánthatna, mindig csak dícsér, meg kedveseket mond.
2015. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!